Beykoz Rizelilerden Başkan Dilmaç’a ziyaret

  • 0
  • 7695

Beykoz Rizeliler Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mikail Akyıldız’ın başkanlık ettiği Rizeliler heyetinde, Sueda Muradoğlu, Özge Kuvel Sağlam,  Yalçın Çolak, Kemal Fındıkçı, Hakan Hacıfeyz, Mehmet Yılmaz, Mehmet Çap, Turgay Şalambar, Mehmet Kantar, Adem Nebioğlu, Ali Akyıldız ve Abdullah Mesut Akyıldız gibi isimler yer aldı.

Rizelilerin kendisini ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz’un sorunlarına yönelik girişimleri hakkında konuklarına bilgi verdi. Çubuklu, Çamlıbahçe ve Tokatköy’de yaşanan sıkıntılarla ilgili ciddi mesai harcadıklarını ve önemli oranda yol aldıklarını kaydeden Başkan Dilmaç, Yöre derneklerinin sorunların çözümüne destek olmaları ve STK’ların siyasete yön veren ve düşünce üreten bir nitelik kazanmaları gerektiğini belirtti.

Mikail Akyıldız’ın, Beykoz Rizeliler Derneği’nin kuruluş aşamasından bu günlere gelişine yönelik bilgiler verdiği ziyarette, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ile daha önce bir temas kuramadıklarını kaydetti.

Rizespor’un şampiyonluğuna yönelik Beykoz Çayırı’nda bir kutlama programı hazırladıklarını kaydeden Mikail Akyıldız, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ı programa davet etti.

Başkan Dilmaç ise Çaykur Rizesporun şampiyonluğunu ve Süper Lige çıkışını tebrik ederek, bir Trabzonlu olarak bundan memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Trabzonspor’un Bursaspora 2-1 yenilerek Çaykur Rizespor’un 1. Lige düşmesine neden olan karşılaşma ile ilgili de yorum yapan Başkan Dilmaç, “bazı kesimlerin iki kardeş şehrin arasını açmaya teşebbüs ettiğini fakat çok şükür ki, ne Trabzonlular nede Rizeliler bu nifak girişimlerine tevessül etmedi” şeklinde konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Çaykur Rizespor’un Süper Lige çıkışını kutlamak amacıyla, Rizeliler Derneği’nin Beykoz Çayırı’nda düzenleyeceği programa gerekli desteği vereceğini ve katılmaktan da memnuniyet duyacağını söyledi.

Ziyaret sonrası Dilmaç, Rizeliler Derneği Yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Beykoz’un genç vekil adayı Fuat Aytaç
Önceki Beykoz’un genç vekil adayı Fuat Aytaç
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?