Beykoz Rizeliler liderliği sağlama aldı

  • 0
  • 7275
Beykoz Rizeliler liderliği sağlama aldı
Beykoz Rizeliler liderliği sağlama aldı
Beykoz Rizeliler liderliği sağlama aldı

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubunda mücadele eden Beykoz Rizeliler Derneği Masterler’i Paşabahçe Stadında Kavakpınarspor'u konuk etti.

Müsabakaya; Kalede Fatih Muncu, Halit Çolakoğlu, Engin Tuzcuoğlu, Mustafa Kurtuluş, Kılıçarslan Emiralioğlu, Mehmet Akif, Serkan Kemeç, Tayfun Şirin, Kamil Çolak, Ahmet Narinç ve Turabi'den oluşan bir kadro ile çıkan Yeşil-Mavili ekip Ahmet Narinç ile bulduğu 2 gol ile maçtan mutlu ayrıldı.

Geride kalan hafta sonunda 4. Maçlarını tamamlanması ile birlikte geçen haftayı Lider geçiren Beykoz Masterler SK Takımı haftayı Bay geçince Beykoz Rizeliler Derneği Takımı 4 maçta 3 galibiyet ve 9 puan ile Liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.

Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Takımı Teknik Sorumlusu Kadir Gemici, yaptığı değerlendirmede,  “İyi bir galibiyet aldık, zor bir rakibi yendik. Liderlik güzel takımımız eksik ve sakat oyuncularımız olmasına rağmen tüm oyuncu arkadaşlarımız en iyisini yapmaya çalışıyor. İlerleyen maçlarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Beykoz Rizeliler Derneği Masterler  Spor Kulübü Başkanı Mikail Akyıldız ise yaptığı açıklamada,Futbol takımımız ile her hafta yeni bir sevinç ve mutluluk yaşıyoruz. Ben buradan takıma katkı sunan tüm kardeşlerime bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bundan sonraki maçlarımızda Rizeli Hemşerilerimizi de takımlarına destek olmaya, tribünlerdeki yerlerini almaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

YSS Beykoz ayağında kamyon yangını
Önceki YSS Beykoz ayağında kamyon yangını
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?