Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı

  • 0
  • 9097
Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı
Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı
Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı
Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı
Beykoz Rizeliler durum değerlendirmesi yaptı

Beykoz Rizeliler Derneği, düzenlediği bir toplantıyla düzenledikleri birlik ve beraberlik gecesi hakkında analizlerini paylaştı.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, düzenledikleri bir toplantıyla geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri birlik ve beraberlik gecesi hakkında durum değerlendirmesi yaparak, 7'den 70'e katılan herkese teşekkür etti.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, bütün dostlarını o gün yanlarında hissettiklerini, çalışmalarını birlik ve beraberlik içerisinde sürdürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Beyaz Saray Balo ve Davet Salonu'nda gerçekleşen geceyi yönetim olarak uzun zamandır yapmayı planladıklarını belirten Dernek Başkanı Akyıldız, "Toplantımızın amacı birlik ve beraberlik gecesine katılarak bizleri onurlandıran tüm dostlarıma teşekkür etmek içindir" diye konuştu.

"Bu yıl içinde dört organizasyon gerçekleştireceğiz"

Hiçbir faaliyetten geri kalmamayı planladıklarına işaret eden Akyıldız, "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır dedik, her yaptığımız işin sonrasında daha iyisini yapmaya çalıştık. 2018 yılında dört adet  yöresel organizasyon yapmaya karar verdik. Biri bu ocak ayında,yapmış olduğumuz, diğeri yaza doğru çayır festivali olacak. Diğer ikisi tulum kemençeli ikramlı açık hava festivali olacak. İlkini içinde bulunduğumuz Ocak ayında gerçekleştirdik, sonuç meydandadır. 20 gün gibi kısa bir sürede bu geceyi organize ettik ve dostlarımıza hemşerilerimize ulaştık" dedi.

"Siz sahip çıktıkça daha güzel işler yapacağız"

Akyıldız konuşmasını şu ifadelerle tamamladı:

"Sonuç çok güzel bir gece oldu. Her yerde gecemizin güzelliği ve başarısı konuşuluyor. Beklediğimiz buydu, bunun için değerli Beykozlu hemşerilerimize bizi bu gecede onore eden gecemize katılan Milletvekillerimize, Savcımıza, İlçe Başkanlarımıza, Beykoz Dernekler Birliği Üyelerimize, RİDEF Üyesi Derneklerimizin Başkanlarına, RİDEF Ailesine, STK Başkanlarımıza, Kulüp Başkanlarımıza, Muhtarlarımza ve basın mensuplarımıza bizleri bu gecede yalnız bırakmadıkları için şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz adına canı gönülden teşekkür ederim. Sizler bize böyle sahip çıktıkça biz daha güzel işler yapacağız."

Haber Merkezi

Filistinli Muhammed Et- Tavil Beykoz’da
Önceki Filistinli Muhammed Et- Tavil Beykoz’da
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz