Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi

  • 0
  • 5663
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi
Beykoz Rizeliler Derneği yöneticileri kan verdi

Kızılay ve Marmara Üniversitesi’nin Beykoz’da düzenlediği kan bağışı kampanyasına Beykoz Rizeliler Derneği kalabalık bir grupla destek verdi.

Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Yerleşkesindeki Spor Bilimleri Fakültesi’nde saat 11.00’de başlanılan ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu paydaşlığındaki sosyal sorumluluk projesine Dernek Başkanı Mikail Akyıldız öncülüğünde katılan Beykoz Rizeliler Derneği üye ve yöneticilerinden uygun olanlar kan bağışında bulundular.

Pandeminin gölgesinde ulusal kan stoklarına katkı, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu pekiştirmek için gerçekleştirilen "Sağlık İçin Spora Başla, Hayat Kurtarmak İçin Kan Bağışla" kampanyasına aşırı yağmur ve soğuk havaya rağmen katılım yüksekti.

Pandemi kurallarına uyarak, yoğun bir katılımla gerçekleşen sosyal sorumluluk projesine Beykoz Rizeliler Derneğini temsilen Başkan Mikail Akyıldız, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir, Recep Ali Aksoylu, Şeref Kurtuluş, Songül Çavuşoğlu Arıcı, Göztepe Mahallesi Muhtar Arzu Kuşdili, Göksu Muhtarı Gül Bağdatlı, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu katıldı.

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kızılet, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkan Cenk Nur, Marmara Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kızılet, Ümraniye Beden Eğitimi Öğretmenleri Koordinatörü Atilla Aras, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, Beykoz ilçesi spor kulüpleri temsilcileri ve Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin Öğrencilerinin katıldığı kan kampanyasına Cumartesi günü Anadolu yakasındaki 6 ilçede devam edileceği belirtildi.

Üst Klasman Futbol Hakemi Mete Kalkavan’ın yanı sıra teknik direktörler Giray Bulak ve Şenol Fidan’ın da destek verdiği etkinliğe, kampanya öncesindeki tanıtım faaliyetlerine de aktif katılım sağlayan Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, öteden beri bu tarz sosyal sorumluluk kampanyalarına destek verdiklerini anımsatarak, “İhtiyacı olan bir başkasına can olacak kan kampanyasına arkadaşlarımla beraber katılıp destek olmaktan, kan vermekten dolayı gururluyuz. Aynı zamanda dernek üyemiz olan Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir arkadaşımızın organizasyonuyla Kan Bağışı Kampanyası öncesinde yapılan tanıtım çalışmasına dernek olarak görsel katkı sunduk. Şimdi de bizzat gelerek kan bağışlarımızı yaptık. Etkinliği düzenleyen Mehmet Yorulmaz Hocamıza, Asım Özdemir Başkanıma, etkinlikte görev alan gönüllü kardeşlerimize ve dernek üyelerime destekleri için çok teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

Haber Merkezi

BİSK’ten kan bağışı kampanyasına tam destek
Önceki BİSK’ten kan bağışı kampanyasına tam destek
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti