Beykoz Rizeliler Derneği vites yükseltiyor

  • 0
  • 7733
Beykoz Rizeliler Derneği vites yükseltiyor
Beykoz Rizeliler Derneği vites yükseltiyor

Beykoz Rizeliler Derneği, düzenlenen birlik beraberlik gecesinin hazırlıklarına devam ediyor.

Beykoz Rizeliler Derneği, 2012 yılından bu yana çeşitli faaliyetleriyle ilçede yaşamaya devam eden Rizeli hemşerileriyle bu kez Beyaz Saray Balo ve Düğün Salonu'nda organize edilen birlik-beraberlik gecesinde bir araya gelecek.

Sürpriz sanatçı ve halk oyunları ekibinin yer alacağı yemekli geceye, birçok siyasi ismin de katılımı bekleniyor. Başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere, Rizeli Milletvekilleri ve bakanlara da davetiye gönderildi.

-"Doğduğumuz yer değil, doyduğumuz yer"

Rizelilerin yoğun ilgi göstermesi öngörülen gecede çeşitli sürprizlerinde olacağını ifade eden Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, "Doğduğumuz yer değil, doyduğumuz yer diyerek yıllardır Beykoz'a ve Beykozluya bir şeyler katmanın peşindeyiz. Bir süre önce arkadaşlarımızın teveccühü ile seçildiğimiz dernek başkanlığında belki de bu ilk büyük gecemiz olacak. Bu gece emin olun yapacaklarımızın da habercisidir" diye konuştu.

Beykoz Rizeliler Derneği tarafından organize edilen birlik ve beraberlik gecesi 13 Ocak 2018 Cumartesi akşamı saat 19.00'da Kavacık Beyaz Saray Davet ve Balo Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Beykoz’da Halk Eğitim Merkezi var!
Önceki Beykoz’da Halk Eğitim Merkezi var!
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz