Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti

  • 1
  • 6779
Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti
Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti
Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti
Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti
Beykoz Rizeliler Derneği’nden KAS-DER ve TOFD ziyareti

Beykoz Rizeliler Derneği Başkan ve Yöneticileri kongre yaparak güven tazeleyen isimlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız ve beraberindeki heyetin ilk durağı Beykoz Ortaçeşme’de merkezi bulunan Türkiye Omur İlik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi oldu. Burada Saniye Efe ve diğer yönetim kurulu üyelerince karşılanan Rizeliler samimi bir ortamda ağırlanırken, Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, geçtiğimiz günlerde yapılan TOFD Beykoz Şube kongresine katılamadıklarını ve bu sebeple güven tazeleyen Saniye Efe’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmak istediklerini söyledi.

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe’de, Beykoz Rizeliler Derneği’ni her zaman samimi ve içten bulduklarını o nedenle Beykoz’da yaşayan Rizelilere, Başkan Mikail Akyıldız’ın şahsında teşekkür ettiklerini söyledi. Saniye Efe, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız’a TOFD’ye sağladığı destekler nedeniyle de ayrıca teşekkürlerini ifade ettiğini belirtti.

Beykoz Balıkçısında Yönetim Kurulu toplantısı

Beykoz Rizeliler Derneği TOFD Ziyaretinin ardından haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı da Beykoz sahilde bulunan Beykoz Balıkçısı’nda yaptı. Burada yapılan toplantıda, işletme sahibi SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker ve Furkan Çeliker Rizeliler Derneği yöneticilerine yakın ilgi gösterdi.

Yapılan toplantıda, evlenecek bir genç için maddi destek sağlama kararının yanında, Gaye İnsan Derneği tarafından yapılacak olan su kuyusunun ekonomik giderlerinin karşılanması amacıyla gerekli gider hesabı yapılarak temin yoluna gidildi.

KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık’a “hayırlı olsun” ziyareti

Beykoz Rizeliler Derneği günün son çalışmasını KAS-DER Beykoz Şubesi’ni ziyaret ederek gerçekleştirdi. Rizeliler, geçtiğimiz hafta kongresini yaparak başkanlığa devam eden Süleyman Çalık’a “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

KAS-DER Başkanı Çalık, Rizeliler Derneği’nin ziyaretinden memnun olduğunu, dernekler olarak İstanbul’da Anadolu kültürünü temsil ettiklerini ve derneklerinin bu kültürlerin yaşatılması için çaba sarf etmesi gerektiğini söyledi.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız’da Kastamonu’da da Rize’de olduğu gibi gurbetciliğin bir yaşam biçimi olduğunu onun için Rize ile Kastamonu arasında birçok açıdan benzerlikler bulunduğunu söyledi.

Pandemi nedeniyle gerekli çalışma temposuna giremediklerinden yakınan her iki dernek başkanı, inşallah bu zorlu günleri her birlikte atlatarak, yeniden eski doğal günlerimize kavuşuruz inşallah temennisinde bulundular.

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu’nunda yer aldığı ziyarette Beykoz Rizeliler Derneği Kadın Kolları yöneticileri de  Mikail Akyıldız’ın beraberinde yer aldı.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, misafirperverliği nedeniyle KAS-DER Şube Başkanı Süleyman Çalık’a teşekkür ederken, ziyaretlerine derneklerin ardından mahalle muhtarları ile devam edeceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Size uzatılan ilk el sizin eliniz kadar değerli ve bilgili olsun
Önceki Size uzatılan ilk el sizin eliniz kadar değerli ve bilgili olsun
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (1 Yorum)

falan filan (3 yıl önce)

şu yıkım kararı olan ama hala belediye tarafından yıkılmayan işgalci balık ekmek mi sahilleri sahiplerine bırakın HALK'A!!!! bu haberde ana fikri anlayamadık beykoz halkı bu haber ile ne öğrendi "pr" sa reklam diye yazın

Yorum Yaz