Beykoz Rizeliler Derneği’nde değişim…

  • Güncelleme: 16.07.2013 00:11
  • Okunma: 9549 kez
  • Yorum: 0
Haydar Çelik’in Başkanlık görevine seçilmesinden sonra yapılanma çalışmalarını sessiz sedasız bir şekilde tamamlayan Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu Kavacık’taki dernek merkezinde bir araya geldi.
Beykoz Rizeliler Derneği’nde değişim…

Şevki Kazancı, Zeki Paşalı, Mehmet Kurtuluş, Murat Kavrak, Nazım Keskin, Sedat Kuvel, Sinan Kavrak, Hüseyin Yavuz, Enver Büyük, Özgür Kopuz, Şenol Çap ve Hürrem Kosif’ten oluşan Yönetim Kurulu 17 Temmuz Çarşamba akşamı düzenlenecek iftar programının ayrıntılarını görüşürken, Ramazan sonrası için görkemli bir açılış programı ve gece üzerinde de karşılıklı istişarede bulundular.

Dernek Başkanı Haydar Çelik Beykoz Rizeliler Derneği olarak farklı bir dernekçilik çizgisi hedeflediklerini ifade ederken “Beykoz Rizeliler Derneği bir yardımlaşma ve dayanışma derneğinin yanında aynı zamanda bir kültür ve eğitim merkezi olacaktır. Bununla ilgili çalışmalarımız bütün hızıyla devam etmektedir” dedi. Çelik “Beykoz Çayırı’nda kurulan Uluslararası Beykoz Çayır Festivali’nde Beykoz Rizeliler Derneği olarak yerimizi alacak ve gecemizi inşallah alnımızın akıyla düzenleyeceğiz” ifadelerini kullanarak,“Beykoz’daki binlerce Rizeli hemşerimizi Beykoz Çayırı’nda bir araya toplayacağız. Aynı zamanda festival alanında kurulan standımızda da Rizemize has ürünlerle de derneğimizi ve bölgemizi tanıtacağız” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Dernek, Haydar Çelik, Kavacık, Rizeliler, Beykoz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz