Spor

Beykoz Rizeliler Cumartesi akşamı kutlama yapacak

Beykoz Rizeliler Cumartesi akşamı kutlama yapacak
04.05.2018 14:28
| | |
4819

Beykoz'da yaşayan Rizeliler, Çaykur Rizespor'un Süper Lige çıkışını kutlamaya hazırlanıyor.

Daha önce Beykoz Çayırında gerçekleşeceği konuşulan programın adresi Beykoz Belediyesi Denizcilik Su Ürünleri Lisesi karşı sahilinde bulunan Otopark Alanı olarak değiştirildi.

Beykoz Rizeliler Derneği'nin düzenlediği, 1453 Atmacalar ve Mekansızlar İstanbul’un organize ettiği programa katılımın bir hayli yüksek olması bekleniyor.

Şampiyonluk kutlaması programında Rizeli sanatçılar Usame İsmail ile Murat Köse’de Sahne alacak. Program Yarın Akşam ( Cumartesi ) 18.00’de başlayacak.

1453 Atmacalar Grubu Lideri Ali Paşa Pehlivan Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Çok uzun ve yorucu geçen bir sezon sonunda mutlu sona ulaştık. Bizler Beykoz’daki Rizeliler adına grubumuzla içeride dışarıda demeden her maçımızda tribünlerden destek verdik. Şimdi bu anlamlı şampiyonluğu çok güzel bir gece ile taçlandıracağız. Ben Tüm Rizeliler başta olmak üzere Beykozluları kutlama programımıza davet ediyorum ” diye konuştu.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız’da şampiyonluk kutlaması için başta Beykoz’da yaşayan Rizeliler olmak üzere, İstanbul’daki tüm Rizelileri davet ederken, Beykoz ilçe sakinleri, Beykoz İlçe Spor Camiasını da kendileri açısından anlamlı gecede aralarında görmek istediklerini ifade etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Rizeliler, Şampiyon, Çaykur Rizespor


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"