Beykoz Riva Meydan Projesi tamamlandı

  • 28.06.2020 15:50
  • Güncelleme: 28.06.2020 15:51
  • Okunma: 11429 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Belediyesi tarafından yapılan Riva Meydan Projesi, tamamlanarak yüklenici firma tarafından teslim edildi.
Beykoz Riva Meydan Projesi tamamlandı

Beykoz Belediyesinin 2019 yılının Aralık ayında proje görsellerini sosyal medya hesabından paylaştığı Riva Meydan Prestij Caddesi Projesi tamamlandı. Riva Meydanını daha düzenli bir hale getirilmesinin önünü açan proje pandemi sürecine rağmen 6 aylık bir sürede tamamlandı.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Engin Köklü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Riva Merkezi de unutmadık. Merkezi yeniden tasarlayıp uygulamasını bitirdik. Burası da çok güzel oldu." ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da Aralık 2019 da yaptığı paylaşımda, "Riva Meydanı Prestij Caddesi için geri sayım başladı. Riva, daha ferah ve modern bir caddeye kavuşacak. Beykoz için her şeyin en güzeli olacak." ifadelerini kullanmıştı.

Projenin hazırlıklarına Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek döneminde başlanmıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Safiye (2 yıl önce)

planlama son derece kötü park edecek yer birakilmamiş heryer taş trafigi alt ust eden bir proje ! küçücük bir köy merkezi berbat olmuş hiç beğenmedik.

Alperen dağ (2 yıl önce)

Müteahhit diye birilerini getirdiniz. Afkan suriyrli çalıştırıyor.. beykozun gençleri de ya işsiz yada beykoz dışına gidiyor erkenden kalkıp. Madem müteahhit getirdiniz neden başta anlasmadiniz beykoz halkından başka kimse calisamaz diye...

Query (2 yıl önce)

Siz buna projemi diyorsunuz? Cok komik gercekten. imar calismaliri ne durumda, lutfen haber yapacaksiniz yerel basin olarak bunlari yazin. İnsanlarin sabri kalmadi. Son yaptigim yorumlari neden yayinlamadiginizida anlam veremiyorum. Şakşakçilik mi yapmamiz gerekiyor? Beykozlunun derdi park bahce isleri degil. Zaten her tarafi yesil olan bir yerde en son beklenen seyleri yapiyorlar.

Yorum Yaz