Beykoz Riva'daki atlara ilişkin açıklama

  • Güncelleme: 05.07.2020 20:58
  • Okunma: 3165 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, atlı zabıtalarla ilgili sosyal medyadan yapılan eleştirilerle ilgili açıklama yaptı.
Beykoz Riva'daki atlara ilişkin açıklama

Beykoz Riva'daki plajlarda huzur ve güven ortamının tesis edilmesi için zabıtaların atlı olarak hizmet vermeye başlamasının ardından vatandaşlar sosyal medyadan Adalar örneğini vererek sıcak havalarda atların yoruluyor olmasına dikkati çekmişti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Riva'daki plajlarda görev yapan atların gayet iyi şartlarda bakıldığını ve vatandaşların rahat olmaları gerektiğini söyledi.

Aydın, "Riva'nın yeni sakinlerine merhaba dedik. Atlı zabıtalarımız, yaz boyunca huzur ve güvenliğiniz için sahada olacaklar. Merak etmeyin. Atlarımız gölgede istedikleri zaman keyif yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

"Hem bakımlı, hem de keyifleri yerinde"

Beykoz Belediyesi de resmi hesaplarından, "Serin suda mis gibi duş alıyorlar. Gölgede dinlenip yemeklerini yiyorlar. Atlarımız hem bakımlı hem de hepsinin keyfi yerinde... Riva'nın huzuru zabıtalarımız ve yakışıklı dostlarımıza emanet." açıklamasını yaptı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Zabıta, At, Açıklama

Yorumlar (1 Yorum)

Celal (1 ay önce)

Dün paşabahçe semt pazarında hemen hemen tüm esnaf ve görevli zabıta memurları, şu an bu haberde gördüğüm at üzerindeki memurlar, nereye mi geleceğim. Maske takmadığımız için bize 900 tl ceza kesiliyor. Resimde herkes maskeli ama zabıta memurlarında yok, at üzerinde olunca maske olmasına gerek mi yok..

Yorum Yaz