Yaşam

Beykoz Riva’da PTT şubesi açıldı…

Beykoz Riva’da PTT şubesi açıldı…
23.01.2017 16:48
| | |
5531

Beykoz’un en gözde mahallelerinden olan Riva’da Muhtar Mevlit Eren’in yoğun çabaları sonucu PTT Şubesi’nin açılışı yapıldı.

23 Ocak 2017 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayan Riva Mahallesi PTT’sinin açılışına yönelik Dost Beykoz’a açıklamalarda bulunan mahalle Muhtarı Mevlüt Eren, Üsküdar’daki PTT Genel Müdürlüğü’ne defalarca, Riva’da PTT Şubesi açılmasına yönelik talepte bulunduklarını ve her defasında, bölgede nüfus sayısının yetersiz olduğu öne sürülerek taleplerinin reddedildiğini söyledi.

Bunun üzerine Riva Mahallesi’nde olan çeşitli büyük kurumların bölgede bu ihtiyacı elzem kıldığını ifade ederek, yeniden talepte bulunduklarını söyleyen Muhtar Eren, yine başarılı olamadıklarını daha sonra ise Ulaştırma Bakanlığı’ndaki devlet büyüklerinden destek istediklerini belirtti.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan kendilerine yardımcı olduklarını ve Riva’da PTT Şubesini bu destek sonucunda açtıklarını kaydeden Mevlüt Eren, kış şartlarında ulaşım sıkıntısı olmaması için PTT Şubesi’ne yine Riva’da ikamet eden bir arkadaşı tayin istediklerini belirtti.

Riva Mahalle Muhtarı Mevlüt Eren, “Bize bu zorlu mücadelede destek veren tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum… Bu sadece Riva’ya has bir durum değildir. Bu PTT Şubesi civar köylere de hizmet verecektir” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: beykoz güncel haber sitesi, riva ptt, mevlüt eren

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"