Bölge

Beykoz Riva'da Mustafa V. Koç Golf Sahası yapılıyor

Beykoz Riva'da Mustafa V. Koç Golf Sahası yapılıyor
07.09.2017 11:24
| | |
5243

Caroline Koç, 2016 yılına Beykoz Devlet Hastanesi'nde vefat eden merhum eşi Mustafa Koç'un adını ilelebet yaşatabilmek için var gücüyle çalışıyor.

Ölümünün birinci yıl dönümünde, Mustafa Koç'un dalış hikayeleri ve çektiği fotoğraflardan oluşan 'Silent World' isimli kitabı çıkaran Caroline Hanım, eşinin Ocak'taki ikinci ölüm yıl dönümüne de, Beykoz'un Riva Mahallesi'nde yapımı devam eden Mustafa V. Koç adını taşıyacak golf sahasını yetiştirmeye çalışıyor.

Bunlarla yetinmeyen Caroline Koç, eşi Mustafa Koç'un spor tutkusunu bir ödülle yaşatmak için de girişimde bulundu. Mustafa Koç'un spor tutkusu, sportmenlik anlayışı ve vizyonu; Mustafa V. Koç Spor Ödülü ile yaşatılacak...İLK ÖDÜL İÇİN GÖRKEMLİ TÖREN

Caroline Koç'un yürüttüğü, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Koç Holding iş birliğiyle gerçekleştirilen Mustafa V. Koç Spor Ödülü ile tutkulu bir sporcu ve sporsever olan merhum Koç'un bu alandaki vizyonunu sürdürmek ve olimpizm ruhunu yaygınlaştırmak amaçlanıyor. Bu yıl ilk kez verilecek olan, teması 'Olimpik Değerlere Katkı' olarak belirlenen Mustafa V. Koç Spor Ödülü, 25 Eylül'de Four Seasons Bosphorus'ta düzenlenecek törenle sahibini bulacak. Caroline Koç'un, yakın dostlarını da davet ettiği törende, kazanana 200 bin lira ödül verilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Gündem Haber, Riva, Mustafa V. Koç, Golf Sahası, Caroline Koç

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"