Son Dakika

Beykoz Riva'da kanlı kavga... 1 ölü 3 yaralı

Beykoz Riva'da kanlı kavga... 1 ölü 3 yaralı
18.05.2017 10:15
| | |
23099

Beykoz Riva'da dün gece yarısı meydana gelen kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Beykoz Riva Mahallesi'nde önceki hafta plajdaki arabasının içinde kendini vurarak intihar eden gencin olayından sonra dün akşamda başka bir cinayet yaşandı.

Alınan bilgiye göre gece saat 01.00 sularında oturduğu restauranttan çıkıp evine giden Tayfun Özgedik, yol üzerindeki büfede S.K ve R.A ile karşılaştı... Yaşanan tartışma üzerine başlayan kavga Tayfun Özgedik'in evine kadar devam etti.

Kavganın uzaması üzerine Tayfun Özgedik'in babası Yaşar Özgedik, duruma müdahale ederek oğlunu kurtarmaya çalıştı. S.K, (31) ve R.A (16)'nın bıçaklı saldırısına uğrayan baba oğul ağır yara aldı.

Kalbinden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yara alan Yaşar Özgedik ölürken, oğlu Tayfun Özgedik ise ağır yaralandı...

Beykoz Emniyet güçlerinin müdahale ettiği kavga kanlı bitti. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Tayfun Özgedik, 112 Acil Servis ambülansıyla Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, S.K ve R.A'da Beykoz Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı...

Ümraniye Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Tayfun Özgedik (Foto) hayatı tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi. Tarafların alkollü olduğu bilgisine ulaşılan kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haberler, Riva, Kavga, Saldırı, Bıçaklama, Tayfun Özgedik, Yaşar Özgedik

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"