Yaşam

Beykoz Riva’da iki kişi son anda kurtarıldı

Beykoz Riva’da iki kişi son anda kurtarıldı
28.08.2018 17:36
| | |
11458

Video galeri

Beykoz Riva’da iki kişi boğulmaktan son anda kurtarıldı. Tehlikeyi fark eden İBB Cankurtaranları duruma müdahale etti. Birinin durumu ciddiyetini koruyor.

Beykoz Riva Mahallesi’nde denize giren iki kişi boğulmaktan son anda kurtarıldı. Saat 12.00 sularında Riva Gelare Bölgesinde denize giren Gülcan Zengin ve Yusuf Zengin dalgalara direnemedi. Tehlikeyi fark eden, Riva Arama Kurtarma Derneği elemanlarından oluşan İBB Cankurtaran ekipleri kısa sürede koordine olarak duruma müdahale etti.

Cankurtaran ekipleri zamanla yarışırcasına Yusuf Zengin’i kurtarmayı başarsa da, Gülcan Zengin’e ulaşılamadı. Cankurtaran ekiplerinin tekrar başlattığı arama çalışmaları sonucunda Gülcan Zengin denizin dibinde hareketsiz bir şekilde bulundu. Zamanla yarışan ekipler, her iki kişiyi de 112 Acil Servis ekipleri ile Beykoz devlet Hastanesi’ne gönderdi.

İlk müdahaleleri 112 ekipleri tarafından yapılan vatandaşlar kaldırıldıkları Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Denizin dibinden alınan Gülcan Zengin’ın durumunun hayati tehlikesinin devam ettiği ve yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Öte yandan, 29 yaşındaki Gülcan Zengin’in Sivas Suşehri ve 33 yaşındaki Yusuf Zengin’in İstanbul Şişli nüfusuna kayıtlı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Haber Merkezi   

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Riva, Boğulma, Gülcan Zengin, Yusuf Zengin, Cankurtaran

reklam
2 Yorum
Özcan Korkmaz 30.08.2018 16:01:33

Rivadaki boğulma vakasindaki yazılan bilgiler tamamen yalan bilgidir. Kurtarma ekibi değil ünal zengin kardeşimiz in uğraş ve mücadelesi yakınlarımızı kurtarmıştır. Durumları çok iyi. Yukardaki haber gerçekçi yazılmamış anlaşılmamıştır.

Osman korkmaz29.08.2018 08:57:22

Yorum yapıyoruz yaptığımız yölümü siliuorsunuz. . Hangi akla hizmet ediyorsunuz? ?

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"