Beykoz Polonezköy yolunda kaza ucuz atlatıldı

  • 29.11.2016 17:14
  • Güncelleme: 29.11.2016 17:24
  • Okunma: 16475 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi’nin temizlik işlerini yürüten Yön Temizlik’e ait çöp kamyonu Polonezköy yolunda bir hafriyat kamyonunun hışmına uğradı.
Beykoz Polonezköy yolunda kaza ucuz atlatıldı

Beykoz’da son günlerde vatandaşların sık sık şikayetçi olduğu hafriyat kamyonları Beykoz’da yeni bir faciaya yol açıyordu.

Alınan bilgiye göre Polonezköy yolunda yokuş aşağı inen hafriyat kamyonunun dorsesi yerinden çıktı. Yerinden çıkan dorse aşağıdan yukarıya doğru çıkan Engin Özabalı’nın kullandığı Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri’ne ait çöp kamyonunun önüne düştü. Düşmenin etkisiyle Beykoz Belediyesi’ne ait kamyon çukura sürüklendi…

O anda araçta bulunan 3 Beykoz Belediyesi personeli yaralandı. Yaralılardan şoför Engin Özabalı’nın vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar oluştuğu ve Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı,  diğer yaralılar; Dinçer Ak ve Hüseyin Yaman’ın ise Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Öte yandan 2015 yılı eylül ayında yine Beykoz Belediyesi’ne ait çöp kamyonu aynı yol üzerinde kaza yapmış ve o kazada Bülent Çoban isimli belediye çalışanı hayatını kaybetmişti.

Hafriyat kamyonun şoförünün Mustafa Aslan’ın ise kazayı yara almadan atlattığı bilgisine ulaşılırken ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldüğü bilgisine ulaşıldı…

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz