Yaşam

Beykoz Polonezköy’de görkemli sünnet düğünü

Beykoz Polonezköy’de görkemli sünnet düğünü
22.08.2016 16:46
| | |
12215

Foto galeri

Beykoz Çubuklu’da bulunan DIALIFE Diyaliz Merkezi eski Başhemşiresi Selda Selimoğlu, oğlu Doruk'un sünnet düğününü Polonezköy'de yaptı.

Daha önce Biruni Üniversitesi MYO Diyaliz Programı'nda Öğretim Görevlisi olarak görev yapan Selda Selimoğlu, öğrencilerinin mezuniyeti için Beykoz Hıdiv Kasrı'nda yapmış olduğu programda adından söz ettirmiş, program unutmaz bir gece olarak hafızalarda yer etmişti.

Bayan Selimoğlu, bu defa oğlunun sünnet töreni için Polonezköy'de bulunan Villa Polonez'de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Eylül ayında başlayacak 2016-2017 akademik yılında Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO'da Diyaliz Programı'nda Öğretim Görevlisi olarak devam edecek olan Selda Selimoğlu Namoğlu eşi Bülent Namoğlu ile birlikte 7,5 yaşındaki çocukları Doruk Namoğlu'nun sünnet törenine seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz'un, eşi Saliha Yavuz ve çocuklarıyla birlikte hazır bulunduğu sünnet düğününde, konuklar tulum eşliğinde horon oynadı.

Sünnet çocuğunu alana gelişi ise konukların ilgisini çekti. 7 yaşındaki Doruk, annesiyle ele ele huzuruna çıktığı konuklardan yoğun ilgi görürken, anne ve çocuğu konfeti ve havai fişek gösterileriyle karşılandı.

4 Ay önce Polonezköy girişinde açılan Villa Polonez'de gerçekleştirilen yemekli programa katılan misafirler, sünnet düğününün yansıra seçilen mekânında isabetli olduğu yorumunu yaparken, İstanbul’un keşmekeşliğinden uzak güzel bir gece geçirdiklerini söylediler.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden programda, anne Namoğlu, önce oğluyla dans etti, ardından bütün masaları tek tek dolaşarak, konuklarına, “hoşgeldiniz” dedi.

Hanımların şıklık yarışında oldu gecede, hatıra fotoğrafı için sık sık deklanşöre basılırken, progarmın son bölümünde Selda Selimoğlu ve Bülent Namoğlu çifti misafirlerini karşıladığı kapıdan aynı şekilde, samimiyet ve güler yüzle uğurladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Selda Selimoğlu, Bülent Namoğlu, DIALIFE, Doruk Namoğlu, Villa Polonez, Sünnet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"