Beykoz, Paşabahçe Stadı'nda tarihi bir gün

  • Güncelleme: 15.12.2018 21:07
  • Okunma: 8731 kez
  • Yorum: 0
Ve Beykoz 1908 A.Ş. Takımında sezonun maçı olarak bakılan Feriköyspor müsabakası öncesinde geri sayım başladı.
Beykoz, Paşabahçe Stadı'nda tarihi bir gün

Sarı-Siyahlı ekibin Feriköy Stadında oynanan ilk karşılaşmada maruz kaldığı saldırılar hem futbolcular hem de taraftarlar nezdinde infiale sebep olmuştu.

Pazar Günü Paşabahe Stadında yapılacak karşılaşmada sezonu seyirci rekorunun olması beklenmekte.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Feriköy Maçı öncesinde önemli gelişmeler yaşandı. Beykozlu işadamlarından Salih Dursun taşın altına elini koyarken, Dursun çıkacağın ilk maç öncesinde Dost Beykoz'a şu açıklamada bulundu:

Ben de Beykoz’un hak ettiği yere gelebilmesi için elimden gelen tüm imkanları seferber edeceğim. Beykoz Kulübünde görev yapmak bana gerçekten heyecan vermekte. Beykoz gibi 110 yıllık bir camianın takımında görev yapmak onur verici. İlk görevimizde Feriköysspor maçı ile galibiyet ile başlamak çok güzel ve anlamlı olacak. Futbolcu kardeşlerimiz bu maça çok özel hazırlandı. Galibiyetten başka bir skor kafalarda kesinlikle yok. Büyük Beykoz taraftarları Pazar günü muhteşem bir tribün desteği sunacak bundan şüphemi yok.

Öte yandan Pazar günkü müsabaka öncesinde son çalışmasını Beykoz Stadında yapan Sarı-Siyahlı futbolcular ise son haftalarda fazlası ile üzdükleri taraftarlarının gönlünü onlar için çok önemli olan Feriköyspor maçından alacakları galibiyetle alma düşüncesinde.

Beykoz 1908’de Feriköyspor maçında kulübede Teknik Sorumlu olarak Eser Öktem görev yapacak Son çalışmada futbolcularının oldukça istekli ve hırslı bir görüntü verdiğini söylerken,Son haftalarda kaybettiğimiz puanlar ile maalesef hiç de hak etmediğimiz yere geldik. Bu maçın öneminin camiamız için ne derece önem arz ettiğinin hepimiz farkındayız. inşallah Pazar günü maç sonunda taraftarlarımıza güzel bir galibiyet hediye edeceğiz” şeklinde konuştu. ”

Spor Servisi