Beykoz Paşabahçe'de Altıntepsi alarmı

  • 18.10.2019 15:42
  • Güncelleme: 18.10.2019 15:46
  • Okunma: 4515 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un etkili ekiplerinden Paşabahçespor, hafta sonu oynayacağı Bayrampaşa Altıntepsispor müsabakasının hazırlıklarına kendi tesislerinde devam etti.
Beykoz Paşabahçe'de Altıntepsi alarmı

Yeşil-Kırmızılı Ekibin Teknik Sorumlusu Mustafa Pekgüler, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Bayrampaşa Altıntepsispor karşılaşmasına özel önem veriyoruz. Üst sıralardan kopmamak için bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerektiğini biliyorum. Tabiri caizsse 6 puanlık bir maça çıkacağız. Futbolcu kardeşlerim de maçın öneminin fazlası ile farkında. Karşılaşmada geçen hafta sonundan Kırmızı Kart cezası alan Oğuzhan Civelek yer almayacak. ” şeklinde konuştu.

İlk üç maçlık periyotu da değerlendiren Beykoz Ekibinin Teknik Sorumlusu Mustafa Pekgüler, "İlk maçımızda evimizde direklere takıldığımız, bol gol pozisyonu bulduğumuz bir maç yaşadık ve maalesef üzgün ayrıldık. Deplasman galibiyeti ile döndükten sonra geçen hafta evimizde stresi bol bir maç yaşamamıza karşın sonuçta hakkımız olan bir galibiyet aldık. Genel tabloya bakıldığında ilk haftalarda kopmanın olmadığını puanların bir birine yakın olduğunu görmek mümkün. Biz bu haftadan sonra artık sıralamada netleşmeler başlayacak ve biz kesinlikle üst gruptan kopmak istemiyoruz ” dedi.

Spor Servisi