Beykoz otobüsüne parası yetmedi yangın tüpünü çaldı

  • 1
  • 3847

Beykoz-Mecidiyeköy seferini gerçekleştirdiği sırada bir kişi otobüse parası yetmeyince abonman cihazının altındaki yangın tüpünü alarak gözden kayboldu.

Edinilen bilgiye göre bir vatandaş Beşiktaş’taki Levent durağından Beykoz istikametine devam eden 121A sefer numarasıyla seyrini gerçekleştiren İETT otobüsüne binmek istedi.

Abonman makinesine İstanbulkartı okutan vatandaş bakiyesinin yeterli olmaması nedeniyle geçiş izni alamadı.

Bakiyesinin yetersiz olduğunu öğrenen adı henüz belirlenemeyen vatandaş, otobüste bulunan yangın tüpünün ipini çözerek bulunduğu yerden çıkardı.

İstanbulkartı’na yükleme yaptıktan sonra otobüste seyahat etmesine izin verileceği söylenen şahıs otobüsün sürücüsüyle tartışmaya başladı.

Şoförle tartıştan sonra otobüsten inen vatandaş, bir süre sonra yeniden ön kapıdan otobüse binerek yangın tüpünü alıp uzaklaşmaya başladı.

Kimliği henüz belirlenemeyen vatandaşın o anları İETT otobüsünün araç içindeki ve dışındaki kameraları tarafından an be an kayıt altına alındı.

Emniyet, yangın tüpünü alarak kayıplara karışan vatandaşı bulabilmek için arama çalışması başlattı.

Haber Merkezi

Beykoz’un futboldaki şampiyonları belli oldu
Önceki Beykoz’un futboldaki şampiyonları belli oldu
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (1 Yorum)

Serdar (1 yıl önce)

Belki parasi yoktu, şoför insanlik edip niye almadi vatandasi? Yani paran yoksa geber muamelesi! İyide yapmis tupu almis. Şimdi emniyet o kadar mali goturenler varken onlarin pesine dusmucekte bir bilet parasi olmayan o insanin mi pesine dusecek! Adalettttt ** adalettt

Yorum Yaz