Beykoz Ortaçeşmespor'da hazırlıklar sürüyor

  • Güncelleme: 27.09.2019 19:26
  • Okunma: 1835 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un amatör takımlarından Ortaçeşmespor’da pazar günü yapılacak sezonun ilk karşılaşmasının hazırlıkları devam etti.
Beykoz Ortaçeşmespor'da hazırlıklar sürüyor

Bordo-Beyazlı ekipte antrenman programı belirlenen periyotta devam ederken Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu, tatlı-sert uyarıları ile futbolcularını hem mental hem de fiziksel zinde tutma düşüncesinde çalışmaları sürdürdü.

Nalbantoğlu, antrenmanı takip eden Dost Beykoz muhabirine yaptığı açıklamada, her takım gibi kendilerinin de ilk maç heyecanını fazlası ile yaşadıklarını söylerken, "İlk maçın evimizde olması bizim açımızdan büyük bir avantaj teşkil etmekte, çünkü biz taraftarları ile bütünleşmiş bir takımız, Yenibosnaspor maçında bunu fazlası ile yaşayacağımız kanaatindeyim." diye konuştu.

Takım olarak maça hazır olduklarını söyleyen Nalbantoğlu, "Hazırlık dönemi sürecinde şanssız sakatlıklar yaşadık. Şu anda bu sıkıntılarımızı atlatmak üzereyiz. Yenibosnaspor karşılaşmasında kime şans verirsem hepsi layıkıyla görev yapacaktır" dedi.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur da kulüp olarak belirlenen hedefler için emin adımlarla yola devam ettiklerini söylerken, "Bilindiği üzere geçen sezon camiamıza dahil olan Mazlum Çoktin Başkanımızın enerjisi herkese çok olumlu yansıdı. Bu sezon sadece Ortaçeşmespor taraftarlarının değil Beykoz İlçemizden de maçlarımıza büyük bir ilginin olacağını şimdiden söyleyebilirim. Çetin Hocamız ve sporcu kardeşlerimiz yüzlerimizi güldürecek sonuçlara imzalarını atacaktır, bundan şüphemiz yok" şeklinde konuştu.

Bordo-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise Yenibosnaspor maçına teknik kadro ve futbolcular gibi heyecanla beklediklerini ifade ederken, "Ben bu büyük camiada Başkanlık görevini ifa ettiğim için büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Takım ruhunu yakalamış durumdayız. Biz Yönetim olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirdik. Şimdi iş futbolcularımızın göstereceği performansa kaldı. Ortaçeşme camiasının pazar günü takıma büyük bir destek vereceğine eminim. İnşallah maç sonunda hep birlikte galibiyetin coşkusunu yaşayacağız." dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz