Beykoz Ortaçeşmespor'da beraberlik hüznü

  • Güncelleme: 28.11.2019 15:04
  • Okunma: 1703 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda Beykoz ilçesini temsil eden Ortaçeşmespor İstanbul Kayaşehirspor maçının etkisinden sıyrılmaya çalışıyor.
Beykoz Ortaçeşmespor'da beraberlik hüznü

Geride kalan hafta sonunda Ortaçeşme Stadında oynanan müsabakada 3-0 öne geçmesine karşın maçı 3-3 beraberlikle tamamlayan Bordo-Beyazlı ekipte müsabaka hakemlerine de eleştiriler var. 

Bordo-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin, "Zaten sakatlık ve cezalı oyuncular nedeni ile bir türlü ideal kadro ile maçlara çıkamıyoruz, bunun üstüne birde hakem hatalarının muhatabı oluyoruz. Kimseden bizi kayırmasını istemeyiz ve de istemiyoruz da…ancak nedense tercih hakları hep rakiplerimizden yana kullanılıyor. Bu da beraberinde haksız puan kayıpları yaşamamıza neden olmakta. Bunun bir örneğini de son maçımızda yaşadık" şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu ise 3-0 öne geçtikleri bir maçtan 3-3 beraberlikle ayrılmaktan dolayı son derece üzgün olduklarının altını çizerken, "Sanki görülmez bir el üzerimizde dolaşıyor ve her şeyi aleyhimize çeviriyor. Şahsımla ilgili bir sıkıntı varsa, ya da takımımız ile ilgili lütfen adaletli olunsun da bilelim. Kelimelerin boğazımıza düğümlendiği anları yaşıyoruz. Yazdan kalma güneşli bir havanın pozitifliğini yaşarken, maç sonuna gelindiğinde Kış mevsimi ve negatif bir havaya dönüldü. Tamam bir takım oyunu olarak, yapılan hataları kendi içimizde tartışır çözeriz ancak bizimde engel olamadığımız bir art niyet hissediyoruz" dedi.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise, "Ne olursa olsun 3-0’den maç vermememiz gerekmekte idi. Maçın 90 dakika hatta uzatma anları ile daha da süreceğini maalesef düşünemiyoruz. O hata  bu hata olabilir, kararlar hep aleyhimize verilmiş olabilir ancak futbolcu kardeşlerimiz son düdük çalmadan sahada varını yoğunu ortaya koymaktan vazgeçmemeli. Önümüzde zorlu bir maç var, İstanbul Bulancakspor grupta şampiyonluk hesapları yapan bir takım olabilir ancak biz nice güçlü iddialı takımları kendi sahalarında yenip döndük. Hafta sonunda bunun bir örneğini daha neden yaşamayalım. Hafta içindeki antrenmanlar tek hedef galibiyet olarak devam etmekte.” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşme Spor Kulübü