Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış

  • 0
  • 4307
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış
Beykoz Örnekköyspor’dan renkli açılış

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Örnekköyspor organizasyonlar anlamında ilçenin en dikkat çekici kulüplerinin başında geldiğini bir kez daha gösterdi.

Yeşil-Beyazlı ekip Futbol Akademisi açılışında Beykoz İlçemizin Spor, Siyaset ve farklı alanlarından birçok tanınmış sima Örnekköyspor Kulübü tesislerde buluştu.

Nevzat Özkan tarafından sunumu yapılan program saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İsmail Türkoğlu yapmış olduğu konuşmada Kulüp olarak Altyapı çalışmalarına büyük önem verdiklerinin altını çizerken, " Sabahattin Ömür Hocamız yönetiminde başlayan çalışmalarımızda Pandevi süreci sonrasında görevi Beykoz İlçemizin çok değerli antrenör arkadaşlarımıza verdik. Müthiş bir enerji ile yola çıkıldı. Gelinen noktada bu işi başardığımızı görmek bütün yorgunluğumuzu alıp götürdü. İlk kuruluş yıllarımızda A Takım düzeyinde Liglere katılım sağlamıştım. Daha sonraki dönemde altyapı olmadan kesinlikle geleceğe olumlu bakamayacağımızı gördük. Dinçay, Aydın, İhsan ve Caner Hocalarımız ile çıktığımız bu yolun kulübümüz ve aileler açısından olumlu neticeler vermesini bütün samimiyetimizle istiyoruz. Katılımlarımızdan dolayı çok teşekkür ederiz " diye konuştu.Örnekköy Spor Kulübünün açılış töreninde İyi Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partili Beykoz Belediye Meclisi Üyeleri Cemal Şataloğlu, Recayi Çelik, Gülsüm Yılmaz ve Süha Pekkip, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Yusuf Dinç, Marmara Ünv.SBF Dekan Yardımıcı Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar, Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun ile birlikte spor dünyasından birçok tanınmış sima etkinlikte yer aldı.

Açılış programında dikkatleri çeken bir başka detay ise bayanların fazla olması idi. Katılımcılara pilav ayran ikramında bulunulduktan sonra çaylar eşliğinde spor ağırlıklı sohbetler yapıldı.

Futbol Akademisi Antrenörleri nezaretinde yapılan ilk çalışmada çocukların velileri kenardan kendilerine destek verirken, minik futbolcular en fazla alkış alanlar oldular.

Spor Servisi

Beykoz Halil İbrahim Soyer Turnuvası'nda yarı final
Önceki Beykoz Halil İbrahim Soyer Turnuvası'nda yarı final
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı