Beykoz Örnekköy Mahallesi'nde bir ev yandı

  • 0
  • 14292
Beykoz Örnekköy Mahallesi'nde bir ev yandı

Bu akşam saatlerinde Beykoz Örnekköy Mahallesi, Fatih Cami Ilıca Çıkmazı 3 numaralı hanede yangın çıktı.

Beykoz Örnekköy Mahallesi'nde bir ev yandı

Bu akşam saatlerinde Örnekköy Fatih Cami Ilıca Çıkmazı 3 numaralı hanede yangın çıktı. Sadettin Taşçı adında 70 yaşın üzerinde bir emeklinin tek başına yaşadığı ev, kısa sürede kül oldu. Yangın olduğu sırada televizyon izlediğini anlatan Sadettin Taşçı, kendini apar topar dışarıya attığını anlattı.

Ailesi Çekmeköy'de oturan ve çocuklarından birisi de Büyükçekmece civarında ikamet ettiği öğrenilen Sadettin Amca, mahalleliyi korkuttu. Olay sırasında can kaybının olmaması teselli olurken, tamamen kül olan iki katlı ev nedeniyle maddi kayıp meydana geldiği anlaşıldı.

Ilıca Çıkmazı'ndaki vatandaşları korkutan ve orman içerisinde yer alan binanın tamamen söndürülmesiyle de vatandaşlar derin bir nefes aldı. Olay yerine ilk gidenlerden birisi Elmalı Muhtarı Basri Canoğlu olurken, daha sonra Örnekköy Muhtarı Osman Bakoğlu da olay yerine ulaştı. Dost Beykoz’un özel sorularını yanıtlayan Muhtar Osman Bakoğlu, yangının tamamen söndürüldüğünü ve itfaiye tarafından bölgenin güvenliğinin tamamen sağlandığını anlattı.

Haber Merkezi

Beykoz hentbola iyice ısındı
Önceki Beykoz hentbola iyice ısındı
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz