Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması

  • 0
  • 11953
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması

Beykoz Örnekköy’de dün gece saat 22.00 sıralarında yaşanan olay korku dolu anlara sahne oldu.

Örnekköy’de bir kıraathaneye silah ve satırlarla gelen grup, iddiaya göre aralarındaki alacak verecek konusu nedeniyle başka bir gruba saldırdı.

Saldırıda 2'si ağır toplam 4 kişi yaralandı. Caddede olayın hemen ardından panik yaşandı.

 Örnekköy Mahallesi Tepetarla Caddesi üzerindeki olayda, iddiaya göre, kıraathaneye silah ve satırlarla gelen grup, aralarındaki alacak-verecek meselesinden dolayı diğer gruba saldırdı. Saldırı sonucunda 2'si ağır toplam 4 kişi yaralanırken, saldırıyı gerçekleştirenler olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra hastaneye sevk etti. Polis ekipleri ise çevrede güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri cadde ve kıraathane önünde inceleme yaptı. Polis olaya karışan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. 

Olay yerinin hemen yanında evi olan Güven Yıldız ise, balkonda çay içtiklerini, gelen 5-6 son model arabalkardan inen 15-20 kişinin hepsi birden silahlarını çıkarıp ateş ettiklerini söyledi.

Güven Yıldız, Pompalı, satır, döner bıçakları ile. Evlerimizde çocuklarımızın aklı gitti. Ablamın kafasının üstünden mermi geçti, hem de evimizde balkonda çay içerken. Önlü arkalı yolu kesmişti arabalar, herkes arabadan aşağı indi. Hepsinde satır, döner bıçakları da vardı. Adamın birinin kafasına satırla vurdu biri, beyin kanaması geçirdi. Tekme tokat girdiler herkesi yere serdiler" şeklinde konuştu.

Öte yandan kavga sırasında silahlardan çıkan kurşunun aydınlatma direğindeki kablolara isabet etmesi sonucu, caddede elektriklerin kesildiği öğrenildi.

Haber Merkezi

İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Önceki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü