Güncel

Beykoz örnek bir zabıta teşkilatına sahiptir

Beykoz örnek bir zabıta teşkilatına sahiptir
09.09.2016 18:58
| | |
3517

Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi zabıta teşkilatıyla bir araya geldiği sabah kahvaltısında çeşitli açıklamalar yaptı.

Zabıta Teşkilatı'nın 190. kuruluş yıldönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası, Beykoz Belediyesi’nde de kutlandı.

Beytaş Sahil Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programına, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç, Belediye Zabıta Müdürü Hüseyin Ata, Zabıta Amirleri, siyasi parti temsilcileri ve zabıtalar katıldı.

M. Hanefi Dilmaç: “Toplumun Huzurunu Sizler Sağlıyorsunuz”

Belediyelerin kurumsal kimliğini zabıtaların oluşturduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç: “Kurulduğu yıldan itibaren vatandaşların huzurunu sağlayan, verilen görevlerini fedakârca yerine getiren zabıtalar yerel yönetimlerin en köklü teşkilatıdır. Hizmet eden bir müdürlüğe sahipsiniz. Bu güne kadar hizmette bulunan, görevlerini sürdüren sizlere, teşekkür ediyorum. Zabıta Haftası’nın 190. yılı önce tüm Beykozlulara güzel katkılar getirsin. Sadece Beykoz için değil, ülkemiz içinde olumlu çalışmalar yapmaya devam etmenizi temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Dilmaç şöyle devam etti: Toplumun huzurunu sağlamak için sizlere önemli görevler düşüyor. Kolluk Kuvvetleri içinde, insanlarla birebir muhatap olarak çalışan kişiler sizlersiniz, Beykoz’da göstermiş olduğunuz performans önceki dönemlere göre daha iyi. Eleştiriler azalmış durumda, bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum. Beykoz Belediyesi’nin her yönü ile örnek, tecrübeli bir zabıta teşkilatına sahip Belediyemizin en önemli birimlerinden olan zabıta ekiplerimiz, gece, gündüz demeden günün 24 saati ilçemiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Mesai gözetmeksizin çalışan tüm arkadaşlarımızın, 190 yıllık bu büyük teşkilatın, Zabıta Haftası’nı kutluyor, tüm zabıta personelimizin bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.

01-07 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla iyi temennilerde bulunan Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Ata, kendilerine her konuda yardımlarını esirgemeyen Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek’e ve Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür etti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel haberler, Hanefi Dilmaç, Zabıta Haftası, Hüseyin Ata

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"