Yaşam

Beykoz ormanları yoga eğitimine ev sahipliği yapıyor

Beykoz ormanları yoga eğitimine ev sahipliği yapıyor
26.08.2016 20:17
| | |
3581

Mimar Bahadır Kul'un açıklamasına göre katılımcılar, Cihangir Yoga’dan Sinem Mengi’nin yürüttüğü yoga deneyimini Beykoz ormanlarında yaşadı.

Bahadır Kul Mimarlık (BKA) tarafından tasarlanan Bi’Nevi Atölye, Fitbukızlar platformu tarafından düzenlenen ‘Yoga’ etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Fitbukızlar platformu tarafından düzenlenen ‘Yoga’ etkinliği, Türkiye'de inşa edilen bir çok yeni stadyumda imzası bulunan Bahadır Kul Mimarlık (BKA) tarafından tasarlanan Bi’Nevi Atölye’de gerçekleştirildi. Mimar Bahadır Kul'un açıklamasına göre katılımcılar, Cihangir Yoga’dan Sinem Mengi’nin yürüttüğü yoga deneyimini Beykoz ormanlarında yaşadı. Yoga eğitimi sonrasında sağlıklı beslenme sohbeti, detoks içeceklerinin ve sağlıklı atıştırmalıkların tadımı yapıldı. Yogaseverlere orman manzarası eşliğinde gerçekleştirilen etkinlik, ünlü mimar Bahadır Kul’un Bi’nevi Atölye anlatımı ve organik bahçe gezimi ile son buldu. Kul, Bi’Nevi Yoga günlerinin farklı platformların desteğiyle Kasım ayına kadar devam edeceğini açıkladı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Mimar, Bahadır Kul, Cihangir Yoga, Sinem Mengi, Bi' Nevi Atölye

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"