Beykoz ormancıları Bölge Müdürlüğünde konuşuldu

  • 0
  • 5493
Beykoz ormancıları Bölge Müdürlüğünde konuşuldu
Beykoz ormancıları Bölge Müdürlüğünde konuşuldu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, beraberindeki heyetle birlikte İstanbul Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve beraberindekiler,ilçede faaliyet gösteren orman köylülerinin sorunlarına çözüm bulmak için İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ilçede orman işi ile geçimini sağlayan vatandaşların sorunlarıyla alakalı karşılıklı çözüm önerilerinin dile getirildiği istişare toplantısı organize etti.

Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt ile mahalle başkanları ve muhtarlar katıldı.

Beykoz’da orman köylülerinin sorunlarını yerinde ve kaynağından dinleyerek en kısa sürede çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, vatandaşların karşılaştığı problemlerin giderilmesi için karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, nazik ev sahipliği için İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ve Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt’a orman köylüleri adına teşekkür etti.

Orman köylülerine gereken her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirten İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, "Sorunları birlikte çözecek, Beykoz’u hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Mahalle başkanlarımız ve muhtarlarımızla orman köylülerimizin sorunlarını görüşmek üzere bir araya geldiğimiz İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” diye konuştu.

Haber Merkezi

Zerzevatçı Vakası
Önceki Zerzevatçı Vakası
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz