Kültür

Beykoz Ordulular Derneği’nden protokol ziyaretleri

Beykoz Ordulular Derneği’nden protokol ziyaretleri
06.12.2018 17:47
| | |
2699

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Beykozlu Ordulular Derneği Başkanı Sezayi Biçer, Beykoz protokolünü ziyaret ederek istişarede bulundu.

Bir hafta önce yapılan kongre ile ekibi yenileyen Beykoz Ordulular Derneği Başkanı Sezayi Biçer başkanlığında çalışmalarına hız veren yöneticiler ilk icraat olarak Beykoz protokolünü ziyaret etti.

Beykoz Ordulular Dernek Başkanı Sezayi Biçer, Başkan Yardımcısı Masum Ustabaşı, Genel Sekreter Onur Okutan ve Yönetim kurulundan oluşan ekip Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç'i makamlarında ziyaret ederek istişarede bulundular.

Dernek Başkanı Sezayi Biçer yaptığı açıklamada, “Kongre sonrası  Beykoz protokolünü ziyaret ederek mini bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Genç ve tecrübeli isimlerden oluşan bir yönetim kuruluna sahibiz buda bizim için avantaj sayılır, Beykoz'da yaşayan Orduluların sorunlarını da biliyoruz, en kısa zamanda birlik beraberliğimizi daha da güçlendireceğiz ve Beykoz'da Orduluların söz sahibi olması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Beykoz Ordulular Derneği, Sezayi, Biçer

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"