Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi

  • 0
  • 10961
Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi
Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi
Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi
Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi
Beykoz muhtarlarının vergi dairesi mesaisi

Beykoz'un Mahalle Muhtarları, halkın taleplerini iletmek için İlçe Kaymakamı Katırcı ile bir araya geldi.

Beykoz Kaymakamlığının toplantı salonunda, muhtarlarla bir araya gelen Kaymakam Katırcı, mahallelerden gelen dilek ve temennileri dinleyerek, çözümü konusunda görüş belirtti.

Beykozlu muhtarlar, Mülki İdare amiri Ahmet Katırcı'dan olan taleplerini dosya ve rapor halinde iletirken, vatandaşların bir an evvel yerine getirilmesi gereken sıkıntılarını da sözlü olarak dile getirdi.

Toplantı akabinde Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Genel Sekreter Murat Erdal, İlçe Müftüsü Ali Efe ile birlikte Kaymakam Ahmet Katırcı'nın belirli aralıklarla düzenlediği halk buluşmalarına katıldı.

İshaklı ve Kılıçlı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen heyet, sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacakları sözünü verdi.

Ziyaretler sırasında yıllardan beri süre gelen sıkıntıların yanı sıra anlık gelişen olaylarla ilgili alınması gereken tedbirlerde mahalle muhtarları tarafından Kaymakam Katırcı'ya aktarıldı.

Muhtarlardan Vergi Dairesine 45 mühürlü dilekçe

Beykoz Vergi Dairesi'nin, Ümraniye'ye taşınmasının ardından isyan eden Beykozlu vatandaşların yaşadığı sıkıntılar, dilekçe yoluyla İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı'na aktarıldı.

Beykoz halkının oylarıyla seçilmiş 45 mahalle muhtarının oylarıyla gönderilen dilekçe de, "İlçemizden vergi dairesinin taşınması, yasa gereği vergi mükellefi olan vatandaşlarımızın yükümlülüklerini yerine getirmesi aşamasında haddinden fazla zorlayıp, mevcut işlerini aksatmasına veya gecikmeye uğrayıp cezalı işlemlere maruz kalmalarına yol açmaktadır" ifadeleri kullanılarak, vergi dairesinin Beykoz'a yeniden taşınması talep edildi.

Haber merkezi

Beykoz'da istifa getiren twitin hikayesi
Önceki Beykoz'da istifa getiren twitin hikayesi
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz