Güncel

Beykoz muhtarlarının seçim sonrası ilk buluşması

Beykoz muhtarlarının seçim sonrası ilk buluşması
12.04.2019 09:15
| | |
11299

Foto galeri

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimleri sonrası Beykoz Muhtarları ilk kez bir araya geldi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, yerel seçimlerde ilk kez seçilen yeni muhtarlarında aralarında olduğu tüm muhtarlarla tanışma amaçlı b,r toplantı yaptı.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen buluşmada, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı Müdürü Selim Safi ve Kaymakam Ahmet Katırcı beş yıllık çalışma döneminin başında tüm muhtarlara iyi bir çalışma dönemi dilerken, toplantıya mazeretli olan bir muhtar eksikle katılan tüm muhtarlar sırayla kendilerini tanıttılar.

Tüm muhtarların selamlama konuşması sonrası, Vakıf Müdürü Selim Safi özellikle yeni muhtarlara hitaben Vakfın çalışması ve muhtarlar ile olan bağlantıları konusunda detaylı bilgiler aktardı.

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı üyesi bir muhtarın seçim sonucu üyelikten düşmesi sebebiyle, yerine oy birliği ile Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun seçildi.

Tanışma konuşmalarında bazı muhtarlar mahalleleriyle ilgili taleplerini aktarırken, yeni dönemde 45 muhtarın 24 tanesinin değişmesi sebebiyle toplantı genel anlamda tanışma ve serbest sohbet şeklinde devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Muhtarları, Yerel Seçim, Ahmet Katırcı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"