Beykoz muhtarını da Kovid-19’a kurban verdi

  • 0
  • 11592
Beykoz muhtarını da Kovid-19’a kurban verdi
Beykoz muhtarını da Kovid-19’a kurban verdi

Beykoz Anadolu Kavağı Mahallesi muhtarı Serdar Lüleburgaz, yeni tip koronavirüs ile olan mücadelesini kaybetti.

Yeni tip koronavirüsün yeniden pik yaptığı dönemde hastalığa yakalanan Anadolukavağı Muhtarı Serdar Lüleburgaz, Beykoz Devlet Hastanesinde tedavi görmeye başladı.

Hastalığın ilerlemesi sonrası 2 gün önce Kovid-19 Yoğun Bakım Servisine alınan Lüleburgaz’ın bedeni tedaviye yanıt vermedi.

Anadolu Kavağı'nda 2. dönem muhtarlı görevini sürdüren Lüleburgaz, tüm müdahalelere rağmen akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Lüleburgaz'a, geçtiğimiz hafta, pandemi sürecinde yer aldıkları filyosyan ekibindeki fedakarlıkları nedeniyle MHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından plaket verilerek teşekkür edilmişti.

Evli ve 2 çocuk babası olan Anadolu Kavağı Muhtarı Serdar Lüleburgaz’ın vefatı dolayısıyla birçok siyasi ve STK temsilcisi taziye mesajı yayınladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, hayatını kaybeden Serdar Lüleburgaz için bir taziye mesajı yayınladı.

İmamoğlu, “Muhtarlık görevini icra ederken 6.4.2021 tarihinde hayatını kaybeden Beykoz Anadolu Kavağı mahalle muhtarımız Serdar Lüleburgaz için Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.” ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Bir süredir koronavirüs tedavisi gören, Anadolu Kavağı mahallemizin Kıymetli Muhtarı Serdar Lüleburgaz Hakk'a yürüdü. Rabbim rahmetiyle muamele etsin, başımız sağ olsun." dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç da Lülerburgaz ile yakın çalıştıklarını işaret ederek, “Beykoz’umuzun başı sağ olsun. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Anadolu Kavağı Muhtarımız Serdar Lüleburgaz’ın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Birlikte çalıştık, mesai harcadık. Kendisini hep iyi tanıdık, iyi bildik. Rabbim, mekanını cennet eylesin.” dileklerinde bulundu.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu da yayınladığı mesaj da şunları kaydetti:

“Beykoz Anadolu Kavağı mahalle muhtarımız Serdar Lüleburgaz, Kovid-19 salgın hastalık ile vermiş olduğu Mücadele sonucu Hakkın rahmetine kavuştuğunu üzülerek Öğrendik. TÜMFED yönetim kurulu olarak Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.”

Beykoz Ülkü Ocakları: “Beykoz Anadolu Kavağı muhtarımız Serdar Lüleburgaz beyefendi Kovid-19 sebebiyle hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan Rahmet., Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.”

İLGİLİ HABER: Kavak Muhtarı Serdar Lüleburgaz yoğun bakıma alındı

Haber Merkezi

Beykoz'daki vaka artışı zirve yaptı
Önceki Beykoz'daki vaka artışı zirve yaptı
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz