Beykoz Müftüsü veda mesajı yayınladı

  • 0
  • 7011

Uzun süredir Beykoz’da görev yapan Müftü Hüseyin Demirtaş, tayinin Kırklareli’ne çıkması üzerine sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

Mesajında, “emanetlere sadakat yakışır” ifadelerini kullanan Müftü Demirtaş, “tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Beykoz’a 6 yıl hizmet etme şerefine nail olduğunu ve İstanbul’un muhteşem ilçesi olarak nitelendirdiği Beykoz’da görev yapmayı mutlulukların en büyüğü olarak yaşadığını ifade eden Hüseyin Demirtaş, “Buradan ayrılacak olmak gerçekten hüzün veriyor. Halkımızın hizmetlerimizi takdir ettiğini görmek bizleri memnun etmektedir. Biz zafer değil süreç ve sefer odaklıyız. İnşallah Batıya açılan kapımız Kırklareli ilimizde de Rabbim bizlere oradaki kardeşlerimizle birlikte hayırlı hizmetler nasip edeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Müftü Demirtaş şöyle devam etti:

“Bu süreç içerisinde; başta kurum personelimiz olmak üzere Kaymakamlık ve Belediyemize özel sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Değerli Beykoz halkına çok teşekkür ediyorum ve şu duayı yapıyorum:”

"De ki: Ey Rabbim, (girişeceğim her işe) doğruluk ve içtenlik üzere girmemi; (bırakacağım her işten de) doğruluk ve içtenlik göstererek çıkmamı sağla ve bana katından destekleyici bir güç, bir tutamak bahşet!" (İsra, 80)

İlgili Haber: Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş Kırklareli'ne atandı

Haber Merkezi

Ayhan Aşan her Çarşamba Kanlıca Paysage'de
Önceki Ayhan Aşan her Çarşamba Kanlıca Paysage'de
Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz