Beykoz minibüsleri depremzedeler için çalıştı

  • 0
  • 11053
Beykoz minibüsleri depremzedeler için çalıştı
Beykoz minibüsleri depremzedeler için çalıştı

Tokatköy-Kavacık arası çalışan minibüsler bir günlük kazançlarını deprem bölgesinde değerlendirilmesi için AFAD'a bağışladı.

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ile Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Beykoz minibüs şoförleri de elini taşın altına koydu.

Afet ve Acil Durum Başkanlığı Koordinasyonu'nda arama kurtarma çalışmaları sürdürülürken, dünyanın her tarafından bölgeye ayni ve nakdi yardımlar gönderilmeye devam ediyor.

Beykoz minibüs şoförleri de bir günlük kazançlarını depremden etkilenen 10 ildeki faaliyetlerde değerlendirilmesi amacıyla AFAD'a bağışladı.

Beykoz- Kavacık arası sefer sefer yapan minibüs şoförleri de bir günlük kazançlarını 35 bin lirayı deprem bölgesindekilere yardım etmek amacıyla AFAD’a gönderdi.

Depremzede bir nebzede olsa yardımda bulunmak için böyle bir girişimde bulunduklarını belirten Beykoz Şoförler Esnaf Odası Başkanı Bahattin Karadurmuş, önümüzdeki günlerde bu organizasyona taksiler ve diğer minibüs hatları ile devam etmeyi planladıklarını söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz'a yerleşen depremzedelerin yaraları sarılıyor
Önceki Beykoz'a yerleşen depremzedelerin yaraları sarılıyor
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz