Beykoz Milli Eğitim Müdiresinden yarıyıl mesajı

  • 0
  • 4547
Beykoz Milli Eğitim Müdiresinden yarıyıl mesajı

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle açıklama yaptı.

Açıklamasında hem öğrencilere hem de velilere tavsiyelerde bulunan Bayan Özcan, 2023-2024 Eğitim - Öğretim yılının 1. dönemini bitirmenin heyecanını hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

Eğitim kurumlarının; öğretmen ve öğrencilerin günün belirli saatlerini geçirdikleri mekânlardan ziyade, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve eğitimcileri gelecek hedeflerine ulaştıran, çeşitli eğitim ve değerlerin aktarıldığı mekânlar olduğunu ifade eden Özcan, öğretmenlerin eğitimin mihenk taşları olduklarını ve öğrencilerin yetiştirilmesinde yaptıkları fedakârlıklar nedeniyle kendilerine minnet duyguları beslediğini söyledi.

Tüm gayretimizle çalışmaktayız

“Bu mekânların günümüzün teknolojik gelişmelerine ayak uyduracak biçimde donatılması ve sizlerin hizmetine sunulması için tüm gayretlerimizle çalışmaktayız” ifadelerini kullanan Bayan Özcan, derslerle, faaliyet ve projelerle dolu dolu geçirdiğiniz bir dönemin ardından okullarımıza kısa bir mola veriyoruz. Sizler tatildeyken bizler ise yeni dönemin hazırlıkları içerisinde olacak ve okullarımızı daha güçlü bir şekilde eğitim-öğretime hazırlayacağız.” dedi.

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdiresi Sevcenur Özcan, çocukların kendilerine emanet olduğunu ifade ettiği açıklamasında, çocukların, huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamında, çağdaş normlar ve manevi değerlerle donatılmış bir eğitim ortamında eğitimlerini sürdürdüklerini, çocukların kendilerine ve ülkeye faydalı birer insan olarak yetişmeleri için velilerin desteklerini devam ettirmelerini istedi.

Özcan, “bu duygu ve düşüncelerle öğrenci, öğretmen, tüm eğitim çalışanlarımızı velilerimizi, saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönemin sonuna geldiğimiz bu günde hepinize sağlıklı, huzurlu bir tatil dönemi diliyorum.” cümlelerine yer verdi.

Haber Merkezi       

 

Beykoz'da bir ilkokul da Anadolu Kavağına yapılacak
Önceki Beykoz'da bir ilkokul da Anadolu Kavağına yapılacak
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor