Beykoz meydanları asla teslim edilmeyecek

  • 0
  • 8001
Beykoz meydanları asla teslim edilmeyecek
Beykoz meydanları asla teslim edilmeyecek
Beykoz meydanları asla teslim edilmeyecek
Beykoz meydanları asla teslim edilmeyecek

Soğuksu'daki yürüyüş programında konuşan İlçe Başkanı Dilmaç, CHP'li Ozan Yılmaz'ın şiddet içerikli hareketlerine atıfta bulundu.

"2023'ten 2053'e Kutlu Yürüyüş" Programı'nda konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, CHP Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz'ın AK Partili gençlere olan şiddet hareketine de yanıt verdi.

Soğuksu Meydanı'ndan başlayarak Beykoz Sahili'nde sona eren yürüyüş öncesinde konuşan Dilmaç, "Kardeşlerimiz yapmış olduğu çalışmalar esnasında hiç hoş olmayan olaylarla karşı karşıya kaldı. Ama herkes şunu iyi bilsin; Beykoz meydanları birilerine asla teslim edilmeyecek" dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş Programı” coşkusuna Soğuksu Mahallesi sakinleri eşlik etti. Yürüyüşe yaklaşık 250 kişi katıldı.  

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 2023 ve 2053 hedeflerine vurgu yapmak amacıyla her akşam bir mahallede "2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş Programı" gerçekleştiriyor.

İlki Kavacık Mahallesi’nde daha sonra Tokatköy’de gerçekleştirilen kutlu yürüyüşün coşkusuna bu akşam Soğuksu Mahallesi sakinleri eşlik etti.

Yürüyüşe, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları katıldı.

Yürüyüş öncesi konuşan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, "Dün akşam buradaki genç kardeşlerimiz yapmış olduğu çalışmalar esnasında hiç hoş olmayan olaylarla karşı karşıya kaldı. Ama herkes şunu iyi bilsin; Beykoz meydanları birilerine asla teslim edilmeyecek." dedi.

Saat 20.23’te Soğuksu Mahallesi’nde başlayan yürüyüş, saatler 20.53’ü gösterdiğinde Beykoz Sahili’nde son buldu.

Soğuksu’da 7’den 77’ye, genci, yaşlısı el ele, kol kola "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atarak sahile yürüdü.

Yüzlerce kişi, Türk bayrakları, meşaleler ve sloganlar eşliğinde bu coşkuya ortak oldu.

“2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş Programı” her akşam farklı mahallelerde düzenlenmeye devam edecek.

Haber Merkezi

Beykoz'da balık kaçakçılığına 150 bin lira ceza
Önceki Beykoz'da balık kaçakçılığına 150 bin lira ceza
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz