Güncel

Beykoz Meydanında 5 bin kişilik iftar şöleni

Beykoz Meydanında 5 bin kişilik iftar şöleni
31.05.2017 22:05
| | |
10453

Video galeri

Beykoz Belediyesi tarafından her akşam farklı mahallelerde kurulan iftar sofrası bu kez Beykoz Meydanında kuruldu.

Beykoz Belediyesinin geleneksel olarak yıllardır mahallelerde kurduğu iftar sofrası geleneği devam ediyor.

Her akşam yüzlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturan Beykoz Belediyesi, bu kez Merkez Mahallesinde kurduğu sofrayla 5 bin kişiyi aynı sofrada buluşturdu.

"Aşımıza sevgi, soframıza muhabbet katıyoruz" sloganıyla düzenlenen iftar yemeğinde Başkan Yardımcıları Salim Öztürk ve Muharrem Kaşıtoğlu, vatandaşlara yemekleri ikram ederken, vatandaşlarla da yakından ilgilendi.

Ramazan ayının beşinci akşamında Beykoz On Çeşmeler Meydanında düzenlenen iftar yemeğinin servisini ise üniversite öğrencileri yaptı.

Tamamı Beykoz'da ikamet eden 97 kişilik garson ekibi de yaşanan yoğun talep sonrası, okunan akşam ezanının ardından vatandaşlara servis yapmaya devam etti.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle açılan iftar sofrasına Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Salim Öztürk ve Muharrem Kaşıtoğlu, Meclis Üyeleri, STK temsilcileri katılırken Beykozlularda yoğun ilgi gösterdi.

- Ezandan sonra yemek kuyruğu oluştu

Yaşanan yoğun talep nedeniyle Beykoz Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı personeller yemek yetiştirmekte zorlandı. Okunan akşam ezanının ardından orucunu açamayan vatandaşlar yemek stantları önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, İftar, Merkez Mahallesi, Aşımıza sevgi, soframıza muhabbet katıyoruz

reklam
1 Yorum
Bilal aydın06.06.2017 02:30:17

Dunyadaki yaşanabilinecek cennet yerlerden birtanesi iyiki burda doğmuşum iyiki burada yaşıyorum tek istegim cadde ve yollarımızdaki kaldırımlarımızın yapılması ve orobüs saatlerinin daha düzgün bir şekilde ayarlanıp denetlenmesi

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"