Beykoz Meydanı ve Çubuklu Silolar açılıyor

  • 0
  • 26245
Beykoz Meydanı ve Çubuklu Silolar açılıyor
Beykoz Meydanı ve Çubuklu Silolar açılıyor

İBB'nin bir süre önce düzenleme ve restorasyonunu başlattığı Beykoz Meydanı düzenleme çalışması ve Çubuklu Silolar restorasyonu sona erdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, son 1 ay içinde 3. kez Beykoz'a geliyor.

İmamoğlu daha önce ilçeyi ziyaretinde İBB Beykoz Korusu Kır Bahçesi açılışını gerçekleştirmiş, bir sonraki ziyaretini ise CHP Lideri Özel ile birlikte gerçekleştirmişti.

Bir kez daha Beykoz'u ziyaret edecek olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu defa ilçe halkının aylardır tamamlanmasını beklediği Beykoz Onçeşmeler Meydan Düzenlemesi çalışmalarının ve Çubuklu'da petrol silolarının bulunduğu alanda restorasyonla yapımı tamamlanan kültür, sanat ve yaşam alanının açılışını gerçekleştirecek.

İlçe Başkanı Taştan duyurdu

Açılış programına ilişkin ilk duyuruyu CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan yaptı. 10 Mart Pazar günü saat 20.00'de Çubuklu İskelesi'nde gerçekleştirilecek açılışa ilişkin Taştan, şunları kaydetti:

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Beykoz Onçeşmeler Meydanı ve Çubuklu Silolar’ın açılışına tüm halkımız davetlidir."

Haber Merkezi

Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı
Önceki Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz