Kültür

Beykoz Mesudiyeliler Derneği’ni milletvekili ve başkanlar açtı

Beykoz Mesudiyeliler Derneği’ni milletvekili ve başkanlar açtı
20.03.2016 15:51
| | |
9167

Foto galeri

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin açılışı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin açılışı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Beykoz Mesudiyeliler Derneği’ni milletvekili ve başkanlar açtı

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirdiği toplantıyla, Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin kurulduğunu bildiren Beykozlu Mesudiyeliler, bu kez çok daha yoğun bir katılımla açılış gerçekleştirdi. Aralarında milletvekillerinin ve belediye başkanlarının olduğu kalabalık bir protokol, Kavacık'ta bulunan Dernek merkezinin açılış kurdelesini kesti. Yüzlerce kişinin dernek ofisine sığmadığı açılış sonrası bir konuşma yapan Başkan Halim Okutan, "Beykoz, Mesudiyeliler için çok büyük bir değer ifade ediyor. Beykoz, Mesudiyelilerin uzun yıllardan beridir yaşadıkları bir yer... Mesudiyeliler için Beykoz ikinci vatandır" dedi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin Kavacık'ta bulunan merkezinin açılışına, TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ve çok sayıda Belediye Meclis Üyesi, Vakıf ve Dernek Başkanı katıldı.

‘Beykozlu Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan da açılışa katıldı ve kurdeleyi protokolle birlikte kesti’

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun, Sanatçı Erol Aydoğan gibi isimlerin katıldığı açılışta, Beykoz Belediyesi'nin AK Partili ve CHP'li Meclis Üyeleri de hazır bulundu. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan da açılışa katıldı ve CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'yle bir süre sohbet etti. Açılışa ayrıca Beykoz Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan da katıldı ve protokol ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

Açılışın ardından konuklar, ikramların da bulunduğu dernek ofisine davet edildi. Burada yaptığı konuşmada ise Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Halim Okutan, şunları söyledi:

Başkan Halim Okutan: “Beykoz biz Mesudiyelilerin ikinci vatanı!”

"Değerli konuklar... Beykoz, Mesudiyeliler için çok büyük bir değer ifade ediyor. Beykoz, Mesudiyelilerin uzun yıllardan beridir yaşadıkları bir yer... Mesudiyeliler için Beykoz ikinci vatandır.

Bugün, gençlerimizin giderek toplumdan uzaklaşması, bu tür dernekleri daha önemli hale getirmiştir. Bizler, Mesudiyeliler olarak birbirimizi seviyor ve özlüyoruz. Acımızı, sevincimizi, kederimizi birbirimizle paylaşmak istiyoruz. Dostluk içerisinde yaşamak ve kucaklaşmak istiyoruz. Sahip olduğumuz gençliğimizle de geleceğe daha güvenle bakmayı istiyoruz. Bu amaçlar, asgari şekilde buluşmak, örgütlenmek ve dernekleşmekten geçer. İşte tam da bu amaca hizmet etmek üzere bugün açılışını yaptığımız Ordu Mesudiyeliler Derneği'ni kurduk."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Beykoz Mesudiyeliler Derneği, ismet Uçma, Akif Hamzçebi, Halim Okutan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"