Spor

Beykoz Masterleri hazırlanıyor

14.10.2015 16:07
| | |
3847

TMVFL İlk hafta karşılaşmasında deplasmanda Sportizm-Otizm Takımı ile oynayacak olan Beykoz Masterler Futbol Takımında antrenmanlar devam ediyor.

TMVFL İlk hafta karşılaşmasında deplasmanda Sportizm-Otizm Takımı ile oynayacak olan Beykoz Masterler Futbol Takımında antrenmanlar devam ediyor.

Sarı-Siyahlı Ekip bu akşam saat 20.30'da Paşabahçe Stadı’nda Teknik Sorumlusu Yakup Biliciler nezaretinde antrenmana çıkacak.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı da olan Asım Özdemir yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada, bu sezon da lige renk katan bir takım olacakları iddiasında bulundu. Özdemir açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

"Şu bir gerçek ki futbol her yaşta güzel, işte bu düşünce kapsamında ilki geçen sezon oynanan lig maçları ile başlayan TMVFL müsabakalarına bu sezon da katılıyoruz. Hafta sonunda Sportizm-Otizm Takımı ile ilk maçımıa çıkacağız. Tabii ki burada amacımız öncelikle Beykoz İlçesini bu kategoride de en iyi biçimde temsil edebilmek. Ben lige katılacak tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyorum, Allah kazasız-belasız-sakatlıkların olmadığı centilmenliğin ön plana çıktığı bir lig versin"

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Özdemir Kulüp olarak Profesyonel anlayışa sahip bir yapılanmayı gerçekleştirdiklerini söylerken, "Beykoz Masterler Spor Kulübünün kurulması ortak bir akıl, düşünce paylaşımı ile gerçekleşti. Beykoz İlçesinde değişik zaman dilimlerinde futbol oynamış birçok futbolcu kardeşimiz, bu noktada destek ve katkılarını esirgemedi. Yönetim Kurulumuzda her bir arkadaşımız kendi sorumluluk alanlarında övünerek ifade etmek isterim ki müthiş bir özveri ile görev ifa etmekte. Futbol Takımımızı geçen sezon çalıştıran Selami Tarhan Hocamızın Paşabahçespor'a Teknik Direktör olmasının ardından aldığımız ortak bir karar ile bünyemizden biri olan Yakup Biliciler Hocamızı yeni teknik sorumlumuz olarak belirledik. Kadromuza oyuncu takviyelerimiz oldu. Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz dileklerimi iletmek isterim. Sezonun ilk maçını deplasmanda oynaacağız, ikinci hafta maçında Beykozlu sporseverleri de yanımızda görmek istiyoruz. Masterler maçları İstanbul Amatör Lig maçlarını aratmayacak bir kalitede geçmekte" diye konuştu.

Öte yandan Beykoz Masterler basın sözcülüğüne ise Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan getirildi.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Takımı 2015-16 Sezonun ilk maçını 18 Ekim Pazar Günü Sarıgaz Stadı'ndan Saat 19.00'da başlayacak müsabakada Sportizm-Otizm Takımı ile yapacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Masterleri, Turnuva, Asım Özdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"