Beykoz Merkez'de çalışmaların ne zaman biteceği belli değil

  • 1
  • 8177
Beykoz Merkez'de çalışmaların ne zaman biteceği belli değil

İBB tarafından yapılan Beykoz Merkez ve Yalıköy Mahallelerini kapsayan atık su çalışmasının ne zaman tamamlanacağının belli olmadığı açıklandı.

Beykoz'un Merkez ve Yalıköy Mahallelerini kapsayan atık su çalışmaları devam ediyor.

Beykoz'un mahalle muhtarları, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Koordinatörü İlyas Şahin ve ekibinin yanı sıra sahada çalışan taşeron firmanın yetkilileriyle bir araya geldi.

Yapılan toplantıda çalışmaların istenilen hızda devam etmediği, mevcut su borularının eskimiş ve yıpranmış olması nedeniyle değiştirilmesi gerektiği, bu nedenlerle çalışmaların ne zaman tamamlanacağına ilişkin kesin bir tarih veremedikleri belirtildi.

Ayrıca İGDAŞ ve telekom gibi kurumların hatlarının da aynı bölgeden geçtiğini bu nedenle titiz bir çalışma yürütüldüğü ifade edildi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun, toplantıya ilişkin Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Biz bir an önce bitirilmesi talebinde bulunduk. Her ne kadar yıllardır istemiş olduğumuz bir çalışma olmuş olsa bile Beykoz halkı bu çalışma nedeniyle mağduriyet yaşıyor. Yetkililer, en kısa ve hızlı şekilde çalışmayı tamamlayacaklarını ifade etti." dedi.

Toplantıya Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun, İncirköy Muhtarı Alaettin Kartal, Örnekköy Muhtarı Talip Kartal, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Durmuş, Merkez Mahallesi Muhtarı Meral Manav, Yalıköy Muhtarı Nejmi Gösterit ve Göksu Mahalle Muhtarı Gül Bağdatlı katıldı.

Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz'a geliyor
Önceki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz'a geliyor
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (1 Yorum)

ali ö. (6 ay önce)

Okullar kapalıyken dahi işe gidip gelirken mağduriyet yaşıyoruz. Okullar açıldığında ne olacak o kadar çocuğa yazık günah olmayacak mı ?. Umarım tez zamanda bitirler çünkü çok yorulduk gerçekten.

Yorum Yaz