Beykoz merakla beklenen kaleciyi Antep'ten getirdi

  • Güncelleme: 29.08.2018 15:14
  • Okunma: 5039 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş, 2018-19 Sezonunda lig maçlarının başlamasına az bir zaman kala Kaleye önemli bir ismi transfer etti.
Beykoz merakla beklenen kaleciyi Antep'ten getirdi

Boğazın Yargıçlarının kombine kart satışından elde edilen maddi kaynak ile Sarı-Siyahlı formaya imzasını atan Raifcan Gürsoy son derece tecrübeli ve yetenekli bir isim olarak biliniyor.

Gürsoy’un Bölgesel Amatör Ligde 22, TFF 3.Liginde ise 54 Resmi müsabakası bulunmakta. Başarılı Kalecinin Türkiye Kupasında ise 3 maçı var. Futbola 2005 Yılında Beylerbeyispor Kulübünde başlayan Raifcan Gürsoy 7 sezon değişik yaş grubu takımlarında forma giydikten sonra 8.sezonunda Profesyonelliğe geçiş yaptı.

5 sezon sonra Antalya Kemerspor ile İstanbul dışına transferini yapan yetenekli eldiven ardından Çengelköyspor ve son olarak da 2017-18 Sezonunda Gaziantep Araban Belediyespor Takımlarında görev yaptı. Beykoz 1908 A.Ş. Takımı ile İstanbul’a geri dönmekten dolayı mutlu olduğunu dile getiren Raifcan Gürsoy, 110 Yıllık mazisi olan bir takımda forma giyecek olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Boğazın Yargıçları Tribün Liderlerinden Murat İlhan ve Ahmet Akman ile aynı karede poz veren Gürsoy yeni takımı ile çıkacağı ilk maçı heyecanla beklediğini sözlerine ekledi.

Akman ve İlhan ise Boğazın Yargıçları olarak bu sezon verdikleri sözü fazlası ile yerine getirmekte olduklarına dikkatleri çekerken, "Kadromuza yetenekli bir kaleciyi dahil ettik, katkı sunduk. Yavaş, yavaş ligin havasına girmeye başladık. İlk maçımızda tribünlerde çok renkli ensantanelere şehitlik edilecek. Biz bu sezon Kombine Kart almak sureti ile 110 Yıllık camianın takımına katkıda bulunan Beykozlulara şükranlarımızı iletmek istiyoruz. Son olarak diyoruz ki – Bu sene o sene olacak – ” diye görüş açıkladılar.

Spor Servisi