Beykoz Meclisinde tansiyon bir anda yükseldi

  • 09.07.2020 20:34
  • Güncelleme: 09.07.2020 20:37
  • Okunma: 9051 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Belediye Meclisinin Temmuz ayı son toplantısına Başkan Murat Aydın ile Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu'nun tartışması damga vurdu.
Beykoz Meclisinde tansiyon bir anda yükseldi

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, faaliyet raporu görüşüldüğü sırada iddialarla ilgili söylemlere cevap verirken bazı ifadeleri meclis salonunda gerginlik yaşanmasına neden oldu.

Aydın, eleştiriye sonuna kadar açık olduklarını ve söylemler iftiraya döndüğünde başka bir şey oldu nitelendirmesini yaparak, "Attığı iftiranın yalanın doğruluğuna da inanırsa, klinik vaka olur adı da mitomanidir. Bendeki gizli evrak nasıl sokakta konuşuluyor? Ben  isim vermeden konuşuyorum. Yarası olan gocunur." dedi.

Cemal Sataloğlu daha sonra 60 günlük ihale yapıldığını ve ihale edilen işin 37 günde tamamlanmasına rağmen işi yapan firmaya yine de 3 milyon lira ödendiğini söyleyerek Aydın'ın konuşmasını böldü.

Oturumu yöneten Başkanvekili Gaye Zayıf, "Cemal Bey çok rica ediyorum, şu anda saygısızlık yapıyorsunuz lütfen" ifadeleriyle Cemal Sataloğlu'nu sakinleştirmeye çalıştı.

Muhalefet sıralarından 'burası Zeytinburnu değil' gibi ifadeler yükselirken Sataloğlu, "Hakaret edemezsin. Mahkemede hesabını soracağım. Mahkemede göreceğiz." şeklinde seslendi.

Aydın, tartışmayı şu cümleleriyle sonlandırdı:

"Tanıdığım bilim insanlarının sizi tedavi etmesi için yardımcı olacağım. Yalanın bir bedeli vardır. Burası dingonun ahırı değildir. Burası Beykoz Belediyesinin meclisidir. Burada gerçekleri konuşacaksın. İftiraları edeyim, çamur atayım izi kalsın. Bu hastalıklı bir haldir. Bir an önce kurtulmanızı dilerim ben. Her zaman böyle uğraşamayız."

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Query (2 yıl önce)

Lutfen birakin artik tartismayi. Siz birbirinize laf yetistiriken, tartisirken Beykoz halki magdur olarak yasamaya devam ediyor.

Yorum Yaz