Beykoz Meclisinde Göksu pazarı konuşuldu

  • 0
  • 8215
Beykoz Meclisinde Göksu pazarı konuşuldu
Beykoz Meclisinde Göksu pazarı konuşuldu
Beykoz Meclisinde Göksu pazarı konuşuldu

Beykoz Belediye Meclisinde Mayıs ayı olağan 2. oturumunu Başkanvekili Demirören yönetti, toplantıda Göksu Kapalı Pazar Yeri konuşuldu.

Beykoz Belediye Meclis çalışmaları devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in katılmadığı toplantıda, Manolya Demirören Tekin oturumu yönetti.

Mayıs ayı olağan ikinci toplantısı açılış ve yoklama ile başladı. Bir önceki birinci toplantıya ilişkin meclis tutanağı oylandıktan sonra gündem dışı konuşmalara geçildi.  

Gündem dışı konuşmalarda Engelliler Haftası (10-16 Mayıs) nedeniyle AK Parti grubu adına Üye Ahmet Soylu söz alarak konuya yönelik politikalara dikkat çekti. 

CHP'li Meclis Üyesi Hakkı Emanet aynı konuda söz alarak, "Engelliler haftasındayız. Bu haftada engellerin kaldırılması için daha dikkatli olmak gerekiyor" ifadelerini kullandı. 

CHP'li Meclis Üyesi Aydın Düzgün, Göksu kapalı pazar yerinde sıkıntı olduğunu ve konuya ilişkin Başkan Yardımcısı Av. Yakup Özbek'in bilgi vermesinin iyi olacağını söyledi.

"Başladık, vatandaşlarımız gayet memnun"
 
Özbek, şu ifadeleri kullandı:

"Pazar yeri salı günleri açılıyor ancak bir türlü isteneni veremiyor. Bunun üzerine daha rantabl olmadığı için çareler arıyorduk. Giyim-konfeksiyon üzerine haftanın başka bir günü Pazar yerini talep ettiler. Biz de bu taleplere destek olmaya çalışıyoruz. Geçen hafta başladı ve vatandaşlarımız gayet memnun. Biz bu tahsisi Beykoz Pazarcılar Derneğiyle yaptığımız istişareyle gerçekleştirdik."

Oturumun son bölümünde müdürlüklerden gelen teklifler ilgili komisyonlara havale edildi. 

Beykoz Belediye Meclisinin Mayıs ayı olağan üçüncü ve son oturumu 5 Mayıs 2017 Cuma günü Saat 10.00'da Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Beykoz Riva'da kaçak kumculara suçüstü
Önceki Beykoz Riva'da kaçak kumculara suçüstü
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz