Beykoz Meclisi’nde son sekiz aya girilirken

  • Güncelleme: 08.06.2018 20:22
  • Okunma: 3675 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Meclisi’nde, 2019 Yerel Seçimleri’ne 9 ay kala bir değişim daha yaşandı. Dilmaç’tan boşalan üyelik koltuğuna yedek üye Bilal Karabacak geldi.
Beykoz Meclisi’nde son sekiz aya girilirken

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yönetiminde yapılan toplantıda bir önceki tutanağın oy birliğiyle oylanmasının ardından raporlar görüşüldü.

Başkan Çelikbilek: “Babalar Günü Kutlu Olsun”

Başkan Yücel Çelikbilek, genel kurula hitabında tüm babaların, baba adaylarının gününü kutladığını belirterek büyüklere hürmet göstermenin önemine değindi. Ayrıca bugün itibariyle yaz tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dilediğini ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanlığı görevi nedeniyle meclis üyeliğinden ayrılan Hanefi Dilmaç’tan boşalan üyeliğe yedek üye Bilal Karabacak seçildi.

Ayrıca, meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu’ndan boşalan encümen üyeliğine de 27 oyla seçilen Karabacak, Tarife, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Çevre ve Şehircilik Komisyonlarına da oy birliğiyle seçildi. Karabacak, tüm meclis üyelerine teşekkür ederken, güzel bir Beykoz için hep birlikte imza atmayı diledi.

Bir sonraki meclis toplantısının 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü yapılacağı kaydedildi.

Haber Merkezi