Güncel

Beykoz Meclisi'nde neşeli dakikalar

Beykoz Meclisi'nde neşeli dakikalar
02.06.2015 10:47
| | |
4361

Beykoz Belediye Meclisi Haziran ayı birinci oturumuna Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in esprileri damga vurdu.

Haziran ayı çalışmalarına başlayan Belediye Meclisi, ilk oturumunda neşeli dakikalar yaşadı. Başkan Çelikbilek’in “7 Haziran bizim için bayram olacaktır. 7 Haziran’dan sonra CHP grubundaki arkadaşlarımızı hızlı tren ile Konya’ya gönderelim. Nasıl efsane bir şey olduğunu görsünler” sözleri her iki grubu da neşelendirdi.


Başkan Çelikbilek, keyifli dakikaların ardından Haziran ayı ilk oturumunu başlattı. Gündemde olan tek bir madde de komisyonda görüşülmesi için onaylandı.

Normal şartlarda 3 Haziran Çarşamba sabahı yapılması gereken Haziran ayı 2. Oturumu da aynı gün aynı saatte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Beykoz’da miting yapması planlandığından dolayı Başkan Çelikbilek tarafından 5 Haziran Cuma sabahı yapılması oylamaya sunuldu ve onaylandı.


Toplantı sonrası Başkan Çelikbilek’in “Merak etmeyin ramazandan önce hepinizi hızlı trene bindireceğim” sözleri yeniden kahkahalara neden oldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Belediye Meclisi, Yücel Çelikbilek

reklam
1 Yorum
Lokman SOYLu02.06.2015 13:32:03

yapılan hizmetlere teşekkür ediyoruz.yapanlardan Allah razı olsun.güzel ülkemin güzel insanlarına hizmet eden büyüklerimizin ellerinden öpüyorum.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"