Beykoz Meclis üyeliğinden Yalova Belediye Başkanlığına

  • 0
  • 5605
Beykoz Meclis üyeliğinden Yalova Belediye Başkanlığına

Beykoz Belediyesi ve İBB Meclis üyesi olarak 2014 – 2019 döneminde görev yapan Mehmet Gürel CHP’nin Yalova Belediye Başkan Adayı oldu.

Mehmet Gürel Beykoz Belediyesi Meclis üyesi olarak yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettirmiş, kısa sürede tanınan bir isim olmuştu. Mehmet Gürel 24 Haziran 2018 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde aday adayı olmak için Meclis üyeliğinden istifa etmişti.

Mehmet Gürel, 1975 yılında Yalova'da dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümünü bitirdi. İstanbul Ticaret Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını tamamladı.2005-2014 yılları arasında YTSO Meclis Üyeliği ve YTSO Meclis Başkanlığı görevlerini yürüttü. Bir dönem CHP Yalova Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yaptı.

Daha sonra İl Başkanı olan Mehmet Gürel, 2014-2018 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beykoz Belediyesi CHP meclis üyeliği yaptı.Katılım Mühendislik Ltd. Şti'de “Proje Geliştirme, Kentsel Dönüşüm ve Planlama” konularında mühendislik faaliyetlerini yürütüyor.

Mehmet Gürel, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesinde çalıştıracak işçi bulamıyoruz
Önceki Beykoz Belediyesinde çalıştıracak işçi bulamıyoruz
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı