Beykoz Meclis üyeleri Kıbrıs turunda

  • Güncelleme: 10.07.2019 14:14
  • Okunma: 6599 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Belediyesi meclis üyeleri ‘51. Geleneksel İskele Festivali’ kapsamında kardeş şehir İskele (KKTC) Belediyesi’ni ziyaret etti.
Beykoz Meclis üyeleri Kıbrıs turunda

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu makamında ziyaret eden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve meclis üyeleri Gaye Zayıf, Gül Biçer, Gülay Demirel ve Bahar Doğru’dan oluşan 5 kişilik heyet öncelikle Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın selamını ileterek İskele Belediyesi meclis üyeleriyle görüştü.

İskele Festivali’nde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekin, uluslararası alanda kendisine yer bulan festivalden dolayı Başkan Sadıkoğlu ve ekibini tebrik ederek kardeş şehir ilişkilerinin ortak proje ve çalışmalarla gelişmesini temenni etti.

İskele Belediye Meclis Üyesi Huriye Kaşer ile Halil Dericioğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı hediyeleşme, iyi dilek ve temennilerde dile getirildi.

Beykoz Belediye heyeti, festival programını takip ettikten sonra İskele ve Gazimağusa ilçelerinde bir dizi incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Demokles (2 yıl önce)

Konu gezmek v.s olunca parti ayırımı kalkıp hepiniz kardeş oluyorsunuz.ne incelemelerinde bulunduklarını ve de belediye bütçesinden ne kadar ödeme çıktığını merak ettim

Yorum Yaz