Beykoz Meclis Başkan Vekili oy birliği ile seçildi

  • 0
  • 9059
Beykoz Meclis Başkan Vekili oy birliği ile seçildi
Beykoz Meclis Başkan Vekili oy birliği ile seçildi
Beykoz Meclis Başkan Vekili oy birliği ile seçildi
Beykoz Meclis Başkan Vekili oy birliği ile seçildi

Beykoz’un 2B sorununun çözümü ve imar planlarının şekillenmesinde ciddi katkıları olan İbrahim Hocoğlu, Beykoz Belediye Meclis Başkan Vekili seçildi…

Beykoz’da Dilmaç ve Kaşıtoğlu’nun istifaları taşları yerinden oynattı. 2014 Yerel Seçimleri’nden sonra oluşturulan kadro içinde istifaların yaşanması Beykoz’da ciddi tartışmalara neden olmuştu. Belediye Başkan Yardımcısı Dilmaç’ın istifası ile başlayan tartışmalı süreç, aradan bir yıl geçmeden bir diğer Başkan yardımcısı olan Muharrem Kaşıtoğlu’nun istifası ile farklı bir boyut kazanmıştı.

Dilmaç’ın yerine, HAS Parti’nin AK Parti ile entegre olması sonucu AK Parti’ye gelen ve 2014 Yerel Seçimleri’nde meclis üyesi seçilen Yakup Özbek getirilmişti… Muharrem Kaşıtoğlu’nun yerine ise geçtiğimiz hafta Meclis Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin, Başkan yardımcısı olarak atanmıştı.

Demirören’den boşalan Meclis Başkan Vekilliği koltuğuna ise Beykoz’un 2B sorunun çözümünde ciddi katkıları olduğu bilinen ve imar planlarının hazırlanmasında önemli katkıları olan İbrahim Hocaoğlu seçildi.

Beykoz Belediye Meclisi’nin 16 Ekim 2017 günü (bugün) yapılan Ekim ayı 3. Oturumunda Başkan Yardımcısı olan Manolya Demirören Tekin’den boşalan Beykoz Belediye Meclisi 1. Başkan Vekilliği için seçim yapıldı.

Belediye Meclisi seçimlerinde Meclis 1. Başkan Vekilliğine toplantıya katılanların oy birliğiyle Meclis Üyesi İbrahim Hocaoğlu seçildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yönettiği oturumdaki seçimde, AK Parti Grubu tarafından aday gösterilen Meclis Üyesi İbrahim Hocaoğlu, toplantıya katılan CHP meclis üyelerinin de desteğini alarak 26 oyla Meclis 1. Başkan Vekili seçildi.

Haber Merkezi

Beykoz’da düğün yolu kazası, bir ölü!
Önceki Beykoz’da düğün yolu kazası, bir ölü!
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor