Spor

Beykoz Masterlerinde 3 maç, 3 galibiyet

Beykoz Masterlerinde 3 maç, 3 galibiyet
11.12.2017 08:38
| | |
2341

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubunda mücadele eden 3 Beykoz İlçe temsilcisi de haftayı galibiyetler ile mutlu kapattı.

BEYKOZ RİZELİLER GÜÇLÜ KADROSU  İLE FARKA GİTTİ

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubuna dahil müsabakalardan birinin adresi de Paşabahçe Stadı idi. Grubun güçlü temsilcilerinden olan Beykoz Rizeliler Derneği Masterler SK Futbol Takımı konuk ettiği Ataşehir Masterler  SK Takımını 4-0 mağlup etti.

Beykoz Rizeliler Derneği karşılaşmaya Kalede Fatih Mumcu, Mustafa Kurtuluş, Halit Çolakoğlu, Serkan Kemeç (Recep Kotan), Hakan Kuş, Turabi, (M.Akif  Kalpakoğlu) Ahmet Narinç, Tayfun Şirin, Kılıçaslan Emiralioğlu,  (Hüseyin Atasever) Kamil Çolak, Engin Tuzcuoğlu'dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Oldukça soğuk bir havada ancak bol pozisyonlu, tempolu bir maça sahne olan mücadelede üst düzey bir futbol vardı. Beykoz Rizeliler Derneği Masterler SK Takımını galibiyete taşıyan gollerin İkisinde Ahmet Narinç'in birer tanesinde ise Turabi ve Hakan Kuş'un imzaları vardı.

BEYKOZ MASTERLER TEK GOLLE GALİP GELDİ

Beykoz İlçesinin en kıdemli takımı olan Beykoz Masteler SK haftayı deplasmanda geçirdi. Sarı-Siyahlı ekip müsabakaya Kalede Emin Şengül, Gürol Yanık, Engin Bayram, Selman Çolak, Mehmet Aydın, Cavit Akcan, Ersin Özipek, Engin Cak, Onur Atilla, Birol Öztürk ve Hayrullak Kırtorun’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Maçın ilerleyen bölümlerinde Kahraman Yüce, Menderes Türkoğlu, Barış Uzun ve Hakkı Baş dahil olurken, Hayrullah Kırtorun, Cavit Akcan, Gürol Yanık ve Ersin Özipek oyundan çıkan isimler oldu.

Ev Sahibi Bostancı Veteranlar Takımı ise Kalede Semih Karpuz, Erkan Erdoğan, Furkan Şükürcü, Serkan Coşkunsu, Deniz Özgür Nergiz, Bahattin Güçtemur, Ramazan Yıldırım, Suat Okyar, Ahmet Terzi, Halit Bulut ve Can Akbulutlu’dan oluşan bir kadro ile sahaya çıktı.

Maçtaki tek gol ise Sarı-Siyahlı ekibin golcü oyuncusu Onur Atilla imzalı idi.

GÖLLÜ MASTERLER TAKIMINDA DA BİR GALİBİYET GELDİ

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubuna dahil müsabakalardan birisi de Göllü Masterler ile Pendik Kavakpınar arasında oynandı. Karşılaşmada rakibine göre daha üstün görünen taraf olan Beykoz Ekibi Göllü Masterler takımı maçtan 4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Göllü Masterler SK Takımı karşılaşmaya Kalede Emre Alev, Ersin Yolcu, Özkan Türkkorkmaz, Ersin Erbaş, Gürcan Özdeniz, Yücel Çakır, Tuncay Topuz, Öner Türker, Yıldıray Tezcan, Özcan Özdeniz, Fırat Yolcu’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Kırmızı Beyazlı Ekip galibiyete taşıyan goller Penaltıdan Tuncay Topuz, Fırat Yolcu, Özcan Özdeniz ve Eyüp’ten geldi. Bu arada maçta Yıldıray Tezcan 30. dakikada gördüğü ikinci sarı kartın ardından çıkan Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Masterler, Rizeliler Masterler, Göllü Masterler

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"