Beykoz Masterleri veda etti

  • Güncelleme: 18.05.2015 10:41
  • Yorum: 0
Türkiye Şampiyonası müsabakaları için Antalya’da olan Beykoz Masterler Futbol Takımı 1 galibiyet, 2 mağlubiyetle şampiyonaya veda etti.
Beykoz Masterleri veda etti

Beykoz’da bir zamanlar profesyonel ve amatör liglerde forma giyen isimlerden kurulu kadro Beykoz’u böylesine bir etkinlikte temsil etmekten son derece mutlu oldu.

TMVFL kapsamında oluşturulan Kadroda Teknik Sorumlu olarak Beykozspor ve Kasımpaşaspor takımlarında başarılı bir futbolculuk kariyeri olan Antrenörlük hayatında birçok takımda görev yapan Selami Tarhan ile birlikte 40 dolayında futbolcu ile başlatılan çalışmalar neticesinde maçlara çıkan kadro bu alanda ilçemizi temsil etme gayretinde olmuştu.

Beykozspor takımından tanıdık Kerim Çelebi, Tayfun Şirin, Özcan Özdeniz, Kaleci Zafer Baş, Çubukluspor Takımından uzun yıllar takım kaptanlığı yapan Yusuf Taş, Günaydın Baş, Paşabahçespor'dan bir zamanların yıldızlaşan ismi Ersin Özipek, Kavacıkspor'da hem forma giyen hem de takımı bir dönem Süper Amatör Lige taşıyan Antrenör olan Kamil Çolak,  gibi isimlerin de arasında bulunduğu kadro Antalya'daki Türkiye Şampiyonasına İstanbul'dan renk katmış idi.

Beykoz Masterler Spor Kulübünün oluşmasında Fikir Babası olan isimlerden ve aynı zamanda takım kaptanlarından Hakkı Baş yaptığı açıklamada, "Bizim için güzel bir deneyim oldu. Beykoz İlçesin bu güne değin değişik yaş gruplarında, değişik spor dallarındaki müsabakalarda temsil edilmişti. Biz ilk kez Veteranlar Kategorisinde temsil etme gayretinde olduk. Antalya'da gerçekten de keyifli maçlar oldu. Her takım gücü nispetinde sahaya bir şeyler verebilme gayretinde oldu. Biz Şampiyonaya 1-1'lik Edremit beraberliği ile başladık, ardından Sarıyer Şöhretler Takımı karşısında sahadan 3-1 mağlup ayrıldık. Gruptaki son müsabakamızda ise Kozyatağı İdmanyurdu Takımına 2-0 yenildik." diye konuştu.

Antalya'daki Şampiyona için başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere Kulüp Başkanımız Asım Özdemir ile diğer katkı sunan dostlarımıza müteşekkiriz diye konuşan Hakkı Baş, "Selami Tarhan Hocamız nezaretinde maçlara çıktık, Zafer Baş İdari sorumlumuz oldu. Biz aslında oldukça geniş bir kadroya sahip bir takımız ancak. Bazı arkadaşlarımız iş yoğunluğu, izin problemi nedeni ile gelemedi ya da geç geldiler. Bu ilk senemizde böylesine güzel bir şampiyonada bulunup katkı sunmak güzel idi. Kulüp olarak çalışmalarımız devam edecek. Güzel bir arkadaşlık ortamı oluştu. Ben grup maçlarımızda da, yani İstanbul'daki maçlarımızda da kadromuzda yer alıp, maçlarda ter akıtan abilerimize de teşekkürlerimi iletmek isterim. Futbol oynamanın her yaşta bir başka güzel olduğunu göstermek istedik ve bunu da başardığımız inancındayım" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz